Skocz do zawartości
EneDue

Ałt 2021 | CBD outdoor doctor | Lemon Potion Auto | Joannes CBD

Rekomendowane odpowiedzi

Nasiona: 

CBD outdoor doctor 

Lemon potion auto

Joannes cbd 

I parę innych chwastów nie pisze ilości bo każdej odmiany mam po 2 lub 3 nasiona. Parę dokupię i planowo zrobię outdoor na około 15 krzaków.

Ziemię zastosuje sklepową, nawozy będą od canna plus nawozy w granulacie ze sklepu, środki ochronne na zwierzynę i na ślimaki, doraźnie na robaki i owady.

Spot wstępnie znalazłem w miejscu gdzie nie będzie mnie wkurwiala susza.

Na roślina będę robił toping by je obniżyć, automa nie będzie trenowany bo i po co? I tak znalazł się w mojej uprawie przypadkiem. 

Nasiona które mam to cbd że znikoma ilością THC bo takie fazy mnie interesują (leciutki haj i pełen luz) jednakże mam zamiar dokupić parę nasion z poziomem THC zadowalającym moich kolegów jaraczy by sobie mieszać odmiany zależnie od okazji.

Ruszam koło 5 mają wtedy też wjedzie pierwszy up. Na dwór polecą po zimnej Zośce czyli koło 20 maja 

Pozdro i oby wam topy tłustymi były

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron bo każdy ma sprawy codzienne. Też miałem ciężki okres i mnie nie było bo nie miałem czasu teraz też nie wiem jak będę stał z czasem ale postaram się nie zmarnować nasion.

Dzięki za miłe słowa panowie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki najbardziej obawiam się braku czasu bo mam teraz na głowie pracę w dwóch restauracjach jako chef i jeszcze chcemy z żoną wykupić i odremontować mieszkanie. Mam nadzieję że uda mi się wszystko pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue no to powodzenia. Będę zaglądał. Z tym czasem to teraz każdy w dupie. Ja sam będę musiał zostawić dziewczyny raz na tydzień bez opieki a raz na 3 tygodnie. Nawodnienie jakoś poradzę ale gorzej będzie przez te 3 tygodnie z nawozami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba@Seba  na tak długi czas to ja stosowałem nawóz w granulacie (na flo był to chyba nawóz do storczyków) i było gites bo uwalniał się stopniowo, tak że jak byłem na spocie po 2 tyg np to jeszcze było widać granulki.

@EneDueno ja z czasem to masakra ale myślę że raz na 2-3 tygodnie uda się godzinkę wykminic bo w październiku wziąść 2 dni wolnego 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan lecznicze z małą dawką THC bo rzadko palę (nie to co jak się miało 20 lat) i ostatnie krzaki były za mocne, ale mam też parę pestek od kolegi ponoć dobre to też wrzucę do gleby.

@mirecki ja też będę stawiał na granulat. Muszę tylko coś przeciwko zwierzynie kupić i coś na ślimaki bo w zeszłym roku całość mi poszła

@Seba pomysł też o granulkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@fxxx1337 ja na outa nie wystawiam to na ślimaki nic mi nie trzeba. Chodzi o to żeby 3 tygodnie bez opieki wytrzymały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ślimakol na ślimaki tylko posypać tak mniej więcej w około krzaka mniej więcej o promieniu ok 80 cm i grubo go, nie żałować. Miałem też anibissan ale ciężko mi stwierdzić czy to coś pomogło ale w każdym bądź razie krzaki były całe a sarna obok była. 

To był chyba nawóz do storczyków. NPK to chyba 9,18,25 z tego co pamiętam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...