Skocz do zawartości
Karol11111

Jakie lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie odnośnie, jakie światło poleciacie oprócz hps ponieważ miałem hps 250w i bardzo się grzał i dużo żarł prądu, polećcie jakąś dobrą lampę LED, clf czy jakaś inna do 200-300zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karol11111 prostokąt 1x2m ? to w takiej cenie o ledach można zapomnieć, potrzebujesz 100000 lumenów przykładowo lampa CFL 250W ma 13000 lumenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Karol11111 said:

Cześć mam pytanie odnośnie, jakie światło poleciacie oprócz hps ponieważ miałem hps 250w i bardzo się grzał i dużo żarł prądu, polećcie jakąś dobrą lampę LED, clf czy jakaś inna do 200-300zl

Miałeś tylko 250W na 2m2? Ja mam w takim namiocie w nowych ledach 720W i to dopiero daje porządne rezultaty. Do tego na koniec dokładam UVB.

Tam z hps powinieneś mieć minimum 2x450W, albo 2x315W cmh. Ilości i jakości światłą nie przeskoczysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo XDD skąd wy te 100k lumenów bierzecie powiedz mi po co na 2m kwadratowe 100k lumenów już chyba lepiej jakbym się nie pytał bo na hps miałem 15k lumenów a top jak dłoń tylko z temperaturą był problem wezmę Leda 100k lm dam pod Szawke 2m prędzej upali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karol11111 to czekamy na te topy jak dłoń bo mówię ci z góry ze będziesz miał topy jak boby z nosa no i leda 100m lm KEKW 

może pomyliłeś metraż? 1m x 2m? 

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...