Skocz do zawartości
dantes205

Cream Candy & White Widow | ledam 30w + 2 żarówki LED

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobry wieczór. Cream candy spisana na straty, będą przeprowadzane na niej różne testy. Podsypałem ja trochę dolomitem, ph ziemi mierzone płynem helliga pomiędzy 7/8.

White widow, która wyszła z ziemi 03.05 podlewana deszczówką, ph ziemi w okolicach 6 idzie na razie bez problemów, tak samo jej siostra, która jest młodsza o 3 dni i posadzona została w małej doniczce, moze zostanie przesadzona do większej

 

cc.jpg

ww1.jpg

ww2.jpg

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 o kurde nie ciekawie z nią:((

No tak. to może być ostrzeżenie, ze nalezy pilnować ph ziemi i wody, którą podlewamy. White widow sa podlewane od początku deszczówką i wyglądają dużo lepiej. Cream candy, która była podlewana kranówką w tym wieku juz miała jasne plamki na lisciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przypal. Ja bym wycial te zasyfione liscie jezeli to sezon, w pizdu no i zadbal o prawidłowe ph, bo ci to niszczy uprawę z tego co widac. Dedukuj sie na youtube, forach ogrodniczych, jak zniesc te ph. Ratuj ratuj, trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cream candy sobie rosnie, ale prawdopodobnie zostanie usunięta i w jej miejsce wejdzie white widow z tej małej doniczki. Woda kranowa u mnie jest b. twarda i zadne regulatory ph minus sie nie sprawdzaja, bo woda po godzinie wraca do swojego ph 8, dlatego podlewam teraz deszczówką, a kiedy bedę chciał dodac nawozy, to uzyje wody destylowanej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zacznij uzywać preparatów przeznaczonych do konopii, nie florowitu, eliksirów do basenów, żelazek czy innych wd40.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobry wieczór.

Cream candy, ph ziemi 7/8, ale nie zatrzymała się w rozwoju, liście żółkną, ale idzie do góry, podlewana jest deszczówką zakwaszona plagronem ph- do ph 5.5

cc.jpg

White widow, podlewana deszczówką, zaczynąją jasnieć górne liście, jaka przyczyna, za blisko swiatła, czy wg tabeli niedoborów niedobór siarki?

 

ww.jpg

Mam na stanie biohumus, root first feed i plagorn vita race, mysle też, żeby wypróbować na cream candy stymulator asahi sl?

 

bh.jpg

rff.jpg

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dantes205 napisał:

White widow, podlewana deszczówką, zaczynąją jasnieć górne liście, jaka przyczyna, za blisko swiatła, czy wg tabeli niedoborów niedobór siarki?

Ja tam nic nie widze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia takie że ciężko ocenić jeśli chodzi o te pierwszą fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cream candy dalej problemy z ph ziemi, ale pojawily sie preflowery, ale nie dam rady zrobic zdjecia, zeby bylo je widac.

 

 

20210522_114647.jpg

White widow po LST, podlana 400 ml deszczowki + 14 kropel (0.5ml) root first feed + 2 krople plahron ph minus (root first feed podnosi ph wody).

 

20210522_114610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. cream candy chyba wychodzi na prostą, bo nowe liście nie zółkną. 2 dni temu zrobiłem opryska stymulatorem Asahi SL

 

cc.jpg

White widow też dostała oprysk Asahi SL

 

wwd.jpg

Druga white widow w malutkiej doniczce tez dostała Asahi SL

 

wwm.jpg

zbior.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PH zmierzone plynem helliga i we wszystkich pokazalo pomiedzy 6/7, wiec moze cos z nich bedzie, chociaz cream candy ciezko zabiera sie za kwitnienie, wyszla z ziemi 18.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzien dobry.

Cream candy ( zdj. nr 1) ph ziemi, zmierzone plynem helliga, w jednym miejscu pokazuje 7-8, w pozostalych 6-7. Roslinka rosnie, ale ciezko zabiera sie do kwitnienia.

White widow (zdj. nr 2), ph ziemi 6-7, zolkna dolne liscie. Stawialbym na niedobory, byla lekko nawozona "root first feed" (1/4 dawki). Planuje podlac biohumusem. 

Obie roslinki tydzien temu byly spryskane "asahi sl" (100% dawki) i wczoraj zrobilem opryski "vita race" (100% dawki).

Wszystkie nawozy byly dodawane do deszczowki, a ph bylo zbijane "plagron ph-"

Zdj. nr 3 na pierwszym planie white widow, z tylu cream candy

Licze na Wasze uwagi i porady.

 

20210530_081641.jpg

20210530_081651.jpg

20210530_081701.jpg

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...