Skocz do zawartości
HydroMan

Trudny wybor outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie, mam juz kilka pestek w sadzonkach, ale dostalem wlasnie znizke 40% na zakupy, co jest mega okazja jak dla mnie 😛  


Co polecacie z tych odmian, ktore sa na stronie ? Macie jakis top 5 odmian pod outdoor ? 

Uprawiam glownie outdoor i takich odmian szukam. Mam juz kilka sezonowek i jednego automata,  ale jednak chcialbym troche palenie wczesniej niz za pol roku 😛


 Jakiego automata polecacie,  sugerujac sie plonem i moca? Macie jakiegos, ktorego uprawiacie zawsze i na ktorego nikt nie narzeka na osiedlu 😄
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Nie reklamuje sklepu, a chce poznac opinie o nim byku 😄 
W takim razie jak mam to zrobic ?  😛 

co do og kush auto to widze, ze nie ma, ale za to widze critical 2.0 auto.  moby dick xxl auto / moby dick auto /critical jack auto /blue cheese auto 

Ktos uprawial ww na oucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nie odpowiedziales mi na najwazniejsze pytanie, wychodzi na to, ze na tym forum w ogole nie mozna rozmawiac na temat sklepow z nasionami czy nie mozna wklejac linkow ?

 

 

napisalem wyzej, ze kazdy to automat byczku, ja nie wiem, chyba masz jakis slabszy dzien dzisiaj 😄  

Edytowane przez HydroMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HydroMan nie można bo taka jest polityka na razie, dowiesz się dla czego tak jest w niedalekiej mam nadzieję przyszłości 🙂 

napisałeś ww i skojarzyło się z white widow 

te co wymieniłeś automaty wszystkie mają dobrą genetykę i powinieneś być zadowolony z jakości zioła

jeszcze ileś lat temu można było by fotoperiodyczne pewniaki polecić typu passion#1, maroc, durban posion itp a obecnie różnie z nimi bywa jeśli chodzi o zakwitnięcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Testerto zarzuc namiastke prawdy 😄   nie widze, zadnej racjonalnej drogi w tym podejsciu 😛 
swoj sklep otwierasz czy co ? 

 

jak juz mowa o white widow z rqs ktos probowal na out ?  jak plon i jakosc ? 

takie mialem zamiar kupic, ale sporo zlych opinii aktualnie i szukam automatow m.in od RQS, Anesia Seeds, Barney, Female seeds, GHS, Nirvana lub inne seedbanki, ale te teraz przychodza mi do glowy 

Edytowane przez HydroMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, HydroMan napisał:

jak juz mowa o white widow z rqs ktos probowal na out ?  jak plon i jakosc ? 

bardzo dobra odmiana jeśli trafisz na odpowiedni fenotyp to obsypie kwiaty i liście mocno trichomami

Godzinę temu, HydroMan napisał:

akie mialem zamiar kupic, ale sporo zlych opinii aktualnie

złe opinie mogą być od świerzaków co nie wiedzą co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...