Skocz do zawartości
fxxx1337

LSD Auto, Blueberry Auto [MARS HYDRO TS600]

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po testach LSD. 

Nigdy w życiu nie miałem takiego haju, kompletnie inna faza jak wszystkie i mega mocna. Nazwa zobowiązuje, ponieważ było czuć efekty psychodeliczne, np. pulsujący obraz czy zniekształcony wzrok. To wszystko po jedbym buchu z bonga (ok 0.15), peak był po kilkunastu minutach, gdzie nie wiedzialem co sie dzieje dookoła, taka bomba była. Na pewno nie jest to odmiana dla poczatkujacych, a juz dla zaawansowanych. Wlasnie mija 6 godzina spalone około 0.3 A dalej czuć efekty. Pojebane w skrócie xD 

 

Jutro wlatuje poscik z podsumowaniem relacji jak wyciągnę je już z boxa wszystkie

 

Screenshot_20210723-222433_Gallery.jpg

Edytowane przez fxxx1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie relacji + waga 

Koniec pewnej przygody, był to pierwszy raz w dużym boxie i prawdopodobnie niestety już ostatni. 

Cała uprawa przeszła raczej gładko bez większych problemów , świetne geny Barney's Farm, z trochę gorszymi od Bulka ;D 

Jestem już po testach LSD, latanie w chmurach to najlepsze jak można określić ten stan, Blueberry jeszcze nie kosztowałem, ale przyjdzie na to czas w najbliższych dniach hehe 

LSD: ~52g

Blueberry: ~35g

Wynik jak na pierwszy raz dobry, prawie 90g z dwóch automatów, chociaż mógłby być dużo lepszy, płakać nie będę, bo siła tych topów rekompensuje mniejszą ilość.

Na pierwszym zdjęciu widzimy top BB, na drugim LSD, a ostatnie zdjęcie to wszystko razem (dwa słoiki po lewej to Blueberry, słoiki po prawej to LSD)

piona ziomy 

219219503_341422744376019_416827399817134636_n.jpg

221080055_920768522117476_8637852981569311964_n.jpg

219440917_252261813100495_463492203387235666_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Mam dokładnie to samo, gdy byłem sam leciał projekt za projektem bez przerwy, teraz sprzęt leży na strychu i czeka na lepsze czasy i gdy tylko na niego przypadkowo zerknę to aż się łezka kręci, teraz jedyne co to mi zostaje to out ale może kiedyś się to zmieni. Co do topków to bardzo ładne ci wyszły mordo a co do wyniku to tez spoko jak na 2 rosliny, dobrze jest👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Elegancko smacznego palonka i oby grube wizje . Ja liczę  że u mnie wyjdzie chociaż z tych 2 panien 60-70g

i  LSD na pewno zagości w moim namiocie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...