Skocz do zawartości
fxxx1337

LSD Auto, Blueberry Auto [MARS HYDRO TS600]

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 zdaje potem raport z LSD bo w połowie września będę startował z nowym projektem i właśnie chciałbym mieć LSD z fajnej pestkarni bo to co aktualnie mam to jest tragedia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 bo zamówiłem lowraydera auto w wersji fast dostałem sezona i do tego jakieś 80% przewagi sativy, ogólnie było by to jeszcze ok gdybym od początku widział że to sezon to bym nie trzymał tego 55 dni na wegu xD a że to mój pierwszy krzak no to wszystko się skumulowało i projekt bardzo się przedłuży, roślina na 30 dniu flo wygląda jak by dopiero zaczynała kwitnąć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue no właśnie bym powiedział że miałem dużo cierpliwości do niej bo jak pisałem wyżej przez 55 dni wega roślina nie dawała oznak kwietnienia dopiero po przełączeniu na 12/12 ruszyło coś a oprócz tego lowrayder deklarowany przez vision seeds to 80% indica a nie sativa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po trichomach, to mogę stwierdzić że nie wykorzystałeś jej potencjału. Sporo przezroczystych było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam 52 z większego i 44 z mniejszego xD

Mi też się wydawało że mam więcej a wyszło bodsjze 248g mokrego, 50 suchego po suszeniu i po wc i ponownym suszeniu 40

A z mniejszego mi wyszło 10-11 😂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos pieknego :)) Jaram sie z wami moi drodzy ogrodnicy za kazdym razem jak pokazujecie swoje pieknosci:) Mega ze sa tacy ludzie i mimo posranych przepisow maja odwage by robic to co robia !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...