Skocz do zawartości
fxxx1337

LSD Auto, Blueberry Auto [MARS HYDRO TS600]

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynamy, pierwszy raz w normalnym boxie z dwoma automatami.

Box: 50x50x120

Lampa: Mars Hydro ts600

Ziemia: Plagron Growmix

Nasionka: LSD od Barney's Farm i Blueberry od Bulka

Do tego jeszcze mata CO2.

Przed chwilą wrzuciłem nasionka do wody, za 24h wyciągam i wrzucam na ręczniki papierowe, następnie do ziemi

 

 

obraz_2021-04-15_144143.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że poważny sprzęt. 

Powodzonka!

P.S. Jesteś pewny, że chcesz Auto LSD of BF? Mam dokładnie tą samą roślinkę, tyle że sezon i to jak się krzewi i jakie daje możliwości do trenowania to głowa mała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 Prawda, że daje psychodelę? 😄 Bo przyznam, że lekko się obawiam. Wystarczy jeden buch więcej low ryderka 2 żeby mieć dobrą pizdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgl mam pytanie dot. wentylacji. 

Mam zamontowany wyciąg z tym filtrem na górze, ale raczej to nie wystarczy, bo jeszcze coś musi wsysać powietrze do środka boxa, no i nie wiem co teraz zrobić. Mogę np. przez wloty pasywne ustawić wentylator na zewnątrz, żeby wtłaczał powietrze, spełni swoją rolę?

@insane93 a powiem ci że nie wiem

@Dobry_Człowiek! @Aron

@konopny_janusz @Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337

Cytat

Mogę np. przez wloty pasywne ustawić wentylator na zewnątrz, żeby wtłaczał powietrze, spełni swoją rolę?

Tak, ALE. Jeżeli wdmuchujący będzie bardziej wydajny niż wylot, to będzie Ci wydmuchiwał powietrze na zewnątrz. Ja miałem taki problem. A box był szczelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...