Skocz do zawartości
czahol123

Wegetacja i kwitnienie - Jak stosować nawozy?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, posiadam następujące nawozy: dolomit, perlit, biohummus, azofoska,  biobizz grow, biobizz Bloom, Biobizz Top Max, Biobizz Grow

 

Do okresu wegetacji na sam początek dodam perlit i dolomit, czy dodać do tego garść azofoski? Gdzieś czytałem zeby dodac do wege azofoske a raz ze absolutnie nie, więc już sam nie wiem...

Po tygodniu chce dawać 0,5 ml biohummusu na 600ml co 2 dni, potem jak używać biobizzów do wege, co ile dni i ile ml stosować na ilośc wody?

 

Do okresu kwitnienia OUTDOOR jak dodawać rzeczy z biobizz?

Ile ml trunków dawać na ok. 1,5 litra wody co 2 dni?

 

Coś zmienić? Zrezygnować z jakiegoś nawozu?

 

 

Pacjent Bubblegum Auto Outdoor

Edytowane przez czahol123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czahol123 za swojego czasu dawałem azofaske normalne na start tylko ze trzeba z nią uważać bo można szybko ukatrupić planty. Kup sobie ziemie MILLS albo BioBizz light mix i masz na weg z głowy nawozy, ja nie używałem od lat już żadnego przy tych ziemiach, dopiero na flo jak się zaczynaja pokazywać niedobory to dostosowuje dawki , oraz top max lalem od 3 tyg kwitnienia pół zalecanej  dawki co podlanie i w ost 2 tygodniach już na maxa.  
reasumujac kupuj light mix i nie bawiłbym się w biohumusy itp itd bo na auto wystarcyz w tej ziemii nawozów na start aż nadto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czahol123 perlit możesz dodać do ziemię jasne, korzenie będą miały więcej powietrza. Rozumiem że będziesz na out robił tak ? Jeśli tak to też dodaj dolomitu do ziemi.@Zielone krainy sorry przez przypadek Cię oznaczyłem a nie mogę tego usunąć teraz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...