Skocz do zawartości
Irenicus

Kupowanie nasion w sieci - bezpieczne

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje wlasnie zakup boxa i sprzętu do niego i miałem nadzieje, ze zapłace BTC, do paczkomatu. Ale cos nie moge znalezc sklepu w polsce który akceptuje krypto. Polecicie cos chłopaki? Czy to juz paranoja jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem parę razy w ciągu roku na swoje dane i jak na razie ich nie widać. 

Żebyś miał przypał przez nasiona, to chyba sam kurier musiałby zgłosić. A oni raczej nie zwracają uwagę na nazwę przesyłki. Każda paczka jest w 100% dyskretna. Po drugie, muszą mieć pewniak. Czyli śledzonko od jakiegoś czasu musi być. Zawsze możesz nie otworzyć, ażeby CI wleźli siłą do domu, to muszą być antyterroryści a nie zwykli policjanci bez sprzętu. I koło się zamyka. Nie mają dowodów, albo słabe dowody = brak antyterrorystów. 

 

Może @Dzielnicowy się wypowie jak to wygląda od kuchni? Chyba coś wie, co musi zajść żeby wleźli na chatę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Teoretycznie potrzebny jest nakaz, chyba że konieczna będzie pilna interwencja, a ten nie będzie mógł być na czas wydany. Podobnie, przeszukanie powinno odbyć się za dnia, chyba że zajdzie nagła potrzeba natychmiastowej, nocnej interwencji. Podobnie przy przeszukaniu powinna być obecna osoba zamieszkująca dany lokal, jednak w uzasadnionych przypadkach może to być na przykład sąsiad. To dość sporo niewiadomych i niejasności, jednak takie możliwości daje odpowiednim organom ustawa." -Wyczytałem w internecie, nie jestem prawnikiem.

Myśle że to co napisał kolega @Aron Nie otwieranie to chyba najlepszy sposób, przynajmniej potem bedzie czas żeby pozbyć się wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść do domu trzeba mieć nakaz, aby go otrzymać trzeba mieć dowody. Ja osobiście polecam zamawianie nasion tylko od breederow bezpośrednio nie przez seed banki. Najgorsze to obsrać się policji która chce wejść bez nakazu a znam takie przypadki :2guns:. Jest jeden sklep w Polsce który na pewno jest lewy i nigdy z niego nie skorzystam, a tak w ogóle to polecam raz zrobić sobie pestki zajmie to jakiś okres a mamy pestek na w chuj czasu :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dzielnicowy napisał:

Aby wejść do domu trzeba mieć nakaz, aby go otrzymać trzeba mieć dowody. Ja osobiście polecam zamawianie nasion tylko od breederow bezpośrednio nie przez seed banki. Najgorsze to obsrać się policji która chce wejść bez nakazu a znam takie przypadki :2guns:. Jest jeden sklep w Polsce który na pewno jest lewy i nigdy z niego nie skorzystam, a tak w ogóle to polecam raz zrobić sobie pestki zajmie to jakiś okres a mamy pestek na w chuj czasu :roorrip:

Jest szansa dowiedzieć się jaki to sklep? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy umiesz wypłacać kasę na binance? Ja tego w ogóle nie ogarniam. Jakas chujnia. Docelowo chciałem DOGECOINY kupić. A kupiłem jakieś gówno gdzie nie mogę tego wymienic na nic bo trzeba minimum ileś tam. Wypłacić w plnach też się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...