Skocz do zawartości
insane93

Oby tak dalej i nie tylko w Anglii!

Rekomendowane odpowiedzi

@insane93 wiadomo, że oficjalnie nie, ale każdy ma wyjebane. Nawet jeśli jarasz na ulicy przy psie to jedynie dostaniesz mandat. Prędzej dostaniesz mandat za to że peta na ziemię rzucisz, zamiast do kosza, niż za palenie trawy.

Tak samo z dostępnością towaru, normalne godziny otwarcia stale, zawsze kilka rodzajów palenia, ceny ustalone na stale. Zawsze się wszystko na wadze zgadza itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo To fakt, temat zawsze dobry i waga się zgadza bez przewałek. Czyli płacisz i dostajesz to za co płacisz. A ty piccolo UK? Ja UK od 6 lat ani razu problemu z paleniem, i ten luz ze trzymasz w kieszeni i wiesz ze nikt cię nie przetrzepie bez byle powodu jak to w PL bywa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo @insane93  potwierdzam. Za handel się leci w UK, ale za palenie, czy nawet kilka roślin w domu max konfiskata i jakaś śmieszna kara. 

Kiedyś w centrum Reading, sobota wieczór, idziemy sobie normalnie i policjanci poprosili nas o przeszukanie (kogoś tam dźgnęli niedaleko i noży szukali). Kolega trzymał nasz koksik i było tego z 5g. Poprosili, żeby wysypać i życzyli miłej zabawy 😉 a zioło ich w ogóle nie interesuje, szkoda papieru marnować-tak kiedyś usłyszałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiitlebigWeed Wcale nie bo 12-13 stycznia będzie w sejmie głosowanie w sprawie ganji do 5g w kieszeni i 4 krzaki na dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato najpoerw to niech przejdzie ustawa o zwiększenie limitu THC w produktach z cbd z 0.2 do 0.3 i uprawa medycznej marihuany dla pacjentów bo są takie braki że to szok 

Jeszcze długa droga zanim będzie można mieć 4 krzaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mniej chuj obchodzi Polska już dla mnie może nie istnieć 😉 Ja i tak swoje robie poza krajem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...