Skocz do zawartości
Jakdjsji838383

Kiełkowanie i sadzenie pod hps

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie czy jeżeli zapewnie odpowiednią wilgotność i temperaturę na poziomie 29-31 stopni roślincenic się nie stanie? Lampa hps 250W powierzchnia około 60x60x220 lampa od sadzonek około 150cm wcześniej miałem lampę clf 125 i roślinki rosły zdrowo nie wyciągały się i były takie żywe na początku przenioslem 2 krzaczki które miały 4week flo i po tygodniu stały się takie martwe suche rosna dobrze lecz są takie jak po wysuszeniu topów z clf a druga sprawa posadziłem 13 dni temu skuna i urwałem pół tych pierwszych "listków z których później wyrastają te konkretne wyrósł pierwsze 2 piętra miał "upośledzone" ale potem się wyleczył rósł strasznie szybko i liście ma bardzo przy sobie takie nie wyciągnięte jakby lodyg nie wyciągał a puszczał co kolejna partie liście i tylko na tym się skupiał i w tym problem ze liście też są strasznie suche końcówki ma przyschnięte lekko a liście takie suche nawilżacz działa. Teraz robię 4 solo cup grow i martwię się żeby nie miały tych suchych liści, co radzicie ? Sorry że takie długie ale się wkręciłem XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, zebys to jeszcze raz na spokojnie ( na trzezwo?) napisał po polsku, moze jakies zdjecia wrzucil i opisał, a wtedy ktos z doswiadczonych forumowiczów Ci pomoze, bo ja moze jestem malo doświadczony  w uprawie, ale kompletnie nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Bez spiny, jeszcze raz na spokojnie ;). Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dantes205 napisał:

Ja proponuję, zebys to jeszcze raz na spokojnie ( na trzezwo?) napisał po polsku, moze jakies zdjecia wrzucil i opisał, a wtedy ktos z doswiadczonych forumowiczów Ci pomoze, bo ja moze jestem malo doświadczony  w uprawie, ale kompletnie nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Bez spiny, jeszcze raz na spokojnie ;). Pozdrawiam. 

Chodzi o suche liście pod hps przy clf nie miałem takich a opisałem bardziej co to się dzieje 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cfl się tak nie nagrzewa jak hps, sam zaczynałem od cfl i zmieniłem na hps, troszkę ciężej ogarnąć odpowiednia temperaturę ale krzaki się rozwijały dużo lepiej jak przy cfl. Ustaw termometr na wysokości szczytu roślinek a zobaczysz wiarygodna temperaturę jaką dostają rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...