Skocz do zawartości
Annigmato

Box 80x50x100 wentylacja i światło

Rekomendowane odpowiedzi

@dantes205 doniczki chyba będę szył ale to na spokojnie jeszcze lampy nie doleciały 🥺 ale już chce powoli się uzbroić 👍a jeśli ziemi zabraknie to kupie jeszcze worek 

 

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 ale wracając do pakietu to jeszcze jakiś calmag i coś jeszce ?może jutro kupie pH tester ktoś już tu pokazywa taki akwarystyczny 24 zł i sprawdzę za wczasu jak moja kranówka się zachowuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato jesli chodzi, o phtesty, to zamiast tego akwarystycznego, kup plyn helliga, jest o polowe tanszy, a wyniki sie pokrywaja (mam plyn helliga i ten akwarystyczny). 

Jesli chodzi o nawozy, to ja za bardzo Ci nie pomoge. Uzywam na wega biohumusa, a na flo alga bloom i pk13/14 i do tego plagron ph-, ale moje uprawy, to wieczne klopoty z ph ziemi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy sorki jeden buch za daleko zniknął mi z oczu ten calmag a stymulator kupie na drugi raz chciałem wgl. Rozłożyć zakup nawozów na dwa razy najpierw na Wega powiem bym kupił resztę tylko czy mi się do uda jeśli planuje krótki weg.właśnie coś podobne do twoich  narazie na spokojnie jeszce ruszyłem z praca czasu mniej ale gotówki wpłynie👍 Nie chce tez na wariat robić z założenia wychodze ze na pośpiechu się 2 razy traci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Właśnie widziałem tego twojego 14 dni tylko nwm czy dam radę 

a co do nawozów na Wega to wszystko z tej listy później tylko pk i flores No ten stymulator     muszę ogarnąć z czego używasz canna czy plargon ?

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Annigmato Możesz kupić najpierw na wega, jakiś czas weg ci daje, bo nawet najkrótszy to 14 dni. Możesz też kupić mniejsze porcje nawozów, będzie na pierwszy raz taniej.

Tak wiem ale tam w planach było 14 czy się mylę ? Ale już nazbieram te 50-60€ zamówię cały pakiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...