Skocz do zawartości
r00kie

auto mazar, auto ak47

Rekomendowane odpowiedzi

@r00kie co to za różnica czy uprawiasz w mieszkaniu czy w domu ? Ja mam chatę w bloku a z uprawa nie ma problemów, filtr jest akurat jedna z tańszych rzeczy w tym biznesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kush nie chodzi o to ze mnie nie stac, przeprowadzam sie w tym roku prawdopodobnie dwa razy i nie chce mi sie z latac z growboxami do nowych mieszkan zwlaszcza ze chce wyjechac za granice. Nastepny grow planuje w lipcu, potem przerwa na okolo dwa lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@r00kie skoro sadzisz to pewnie jarasz, przelicz ile wydajesz na trawę i będziesz miał odpowiedź czy opłaca ci się inwestować. 

A co do przeprowadzki gość ci naoisal żebyś kupił rzeczy które zajmują miejsca tyle co nic, więc jakis problem nie jest przenieś jedną butelkę z nawozem i pH meter xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 20, wlecial lekki fryzjer. Wygladaja dobrze, niedobory przestaly sie rozwijac. jedynie na ak sa troche popalone koncowki ale mysle, ze skonczyly sie nawozy w ziemi wiec bede teraz nawozic kompostem i tu moje pytanie, jak to robic? jak sprawdzac ph kompostu, tak samo jak ziemi? Temperature utrzymuje okolo 25-27, wilgotnosc 50-55%

IMG_5987.JPG

IMG_5986.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@r00kie czy trudniej to nie wiem nawóz to nawóz 😄

Banan ma bardzo dużo potasu i trochę mniej fosforu weź skórki do piekarnika na 180 aż wyschną na wiór około 15-25 minut  zmiksować na suchy wiór i mieszamy to z woda, warto wyregulować PH przy podlaniu tez naturalnie tj ocet cytryna, tak jak pisałem wcześniej wstrzymaj się jeszcze z nawozami i nawet z kukurydza skoro wyglada wszystki względnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 26, okolo 22 dnia rosliny mocno oklaply przez przelanie, przesuszylem i wracaja do normy, pokazuja sie juz niedobory zwlaszcza w nieszczesnym akaczu (jeszcze niczym nie nawozilem)

IMG_6120.thumb.JPG.332ceca89f5869af333a6b24f4bda511.JPGIMG_6121.thumb.JPG.6a25f49a516d72653e9fba9d11702d11.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...