Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

* Hodowla Outdoor

Hej, posiadam następujące nawozy:

- Azofaska

- Pokrzywy + Woda

- Proch z skorupek jaj

- Planton Z do roślin zielonych

Moje pytania:

* Czy do okresu wegetacji Indoor do doniczki dodać Azofaski? Jeśli tak to ile.

* Czy przy po włożeniu rośliny do ziemi Outdoor dodawać następujące nawozy? Jakie ilości, jak je mieszać czy np. osobno jeden na każdy tydzień? Planuje podlewać 2L wody co 48h oraz nie wiem których nawozów użyć, w jakiej kolejności i proporcjach. Roślinka  będzie około 4. tygodni w ziemi Outdoor oraz jej max. wymiar to 80cm.

 

Dzięki za odpowiedzi i przepraszam z góry, ale każdy kiedyś zaczyna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, totaldrip420 napisał:

Czy do okresu wegetacji Indoor do doniczki dodać Azofaski? Jeśli tak to ile.

nawozów nie dawaj na starcie jak dobra ziemia 

 

5 godzin temu, totaldrip420 napisał:

* Czy przy po włożeniu rośliny do ziemi Outdoor dodawać następujące nawozy? Jakie ilości, jak je mieszać czy np. osobno jeden na każdy tydzień? Planuje podlewać 2L wody co 48h oraz nie wiem których nawozów użyć, w jakiej kolejności i proporcjach. Roślinka  będzie około 4. tygodni w ziemi Outdoor oraz jej max. wymiar to 80cm.

azofoska Ci wystarczy i ewentualnie planton k na kwitnienie, azofoska to mocny nawóz i trzeba uważać z dawkowaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...