Skocz do zawartości
Toni

Co się dzieje z kwiatami

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie coś z tej uprawy pomóżcie,  zauważyłem że zaczęły żółknąc na dole liście i schnac, u góry czubki liści opadają w dół ,dziś 33 dzień, dodam że pojawiły się ziemiorki,tak gdzieś od tygodnia  rozstawilem pólapki ,w sumie to jest ich trochę,podlalem dzis samą woda z roztworem wody utlenionej , moze pomoże?, i niewiem czy te liście żółte to powodem te ziemiorki czy z niedoboru czegoś? Albo odwrotnie.?, podawałem im raz tylko 1 ml na 1 litr BioBizz blom, pare dni temu ,, i   2ml na 1litr BioBizz grow  co drugie podlewanie od 14 tygodnia , czy poprostu wymienić na nową ziemię ? i czy na tym etapie można przesadzać roślinę ,niewiem co robić , a tak dobrze szlo szlag mnie trafia ,jestem początkujący, proszę pomocy 

20210405_213746.jpg

20210405_213732.jpg

20210405_213714.jpg

20210405_213718.jpg

20210405_213708.jpg

I ogólnie zauważyłem że co dzień to w kiepskiej kondycji jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym aha , a te górne takie słabe są opadniete  końcówki 

@Szym co robić w takim razie 

Edytowane przez Toni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym cały czas miałem 60% wilgotności i 25 stopni, lałem 0,5 litra wody do donicy  8 litrowej   co drugi dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziemiórki może przeszkadzają, roślina też jak by wyciągnięta trochę 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jutro zrobię zdjęcie bez lampy ,będę ja podlewal teraz codziennie 0,5 litra wody,a z nawozami poczekam może kurde niewiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni nie wlewaj wody na hita niech jedno podlanie trwa z godzinę, tzn nalej trochę niech ziemia namoknie i za chwile znowu trochę i tak aż dojdziesz z wilgotnością do dołu donicy. jak lejesz na hita to wypłukujesz ziemię , po troszku dawkuj podlewanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lamasky o dziękuję bardzo cenna informacja dzięki 

Dziś zrobiłem bez lampy zdjęcie , chyba nie za dobrze to wygląda nie wiem, ktoś doradzi mi co robić 

20210406_172512.jpg

20210406_172604.jpg

 Ta w sumie trochę lepiej wygląda, ale też coś się dzieje na górze, 

20210406_172418.jpg

Doradzcie jakim domowym sposobem obniżyć Ph ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! od ostatniego razu dwa razy wodą była, wcześniej dawałem tylko BioBizz grow 2ml na 1lit wody i raz jak przelonczylem na Flo około tygodnia temu dostała 1ml biobizz blom ,czyli rozumiem że teraz sama wodą, jak długo tą wodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...