Skocz do zawartości
Kush

Pierwszy raz - AF LSD | AF Girl Scout Cookies | AF Afghan Kush

Rekomendowane odpowiedzi

To automaty może i rusza ale dużo z nich już nie będzie. Automatów nie powinno się w ogóle przesadzać każdy dzień stresu to każdy dzień straconego Wega dla maluszków. Ja przesadzam ale trzeba mieć do tego rękę 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No np. Ja mam takie analogowe i po dodaniu 1ml ph- na 1l pokazalo 0,5ph mniej gdzie na etykiecie bylo 0,1 lbniza  o 0,5ph

Z opini innych growerow to paski papierowe sa najlepsze ale tu gdzie jestem lokalnie tego nie dostane , jedynie maly zbiornik z kapsulkami i wychodzi co odczyn po wsypaniu odrobiny ziemi i wody a obok jest kolorowa skala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja robię 5.8 czekam 24h i sprawdzam jeszcze raz i napowietżam to pompką do hydro

Zawsze wzrośnie jeszcze z 0,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś taki problem ze pH cały czas rośnie i pH down działa na chwilę z 5,5 po 2 dniach zrobiło się 7,3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kush  Nawozy niektórych firm pomagają w utrzymaniu stałego ph, jakie faktycznie szybko się zmienia, a szczególnie w ziemi zmiany w ph potrafią postępować szybko, bo zachodzą w niej różne procesy, a nawet w samej wodzie się ph zmienia, bo w niej też zachodzą różne procesy biologiczne. W przypadku stosowania mineralnych nawozów od Canny i Biobizz zauważyłem większą stabilność ph niż w przypadku stosowania nawozów organicznych od plagron.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 20 małe wkoncu ruszyły są dobry tydzień do tyłu coś tam z nich będzie 3sxt mają 20dni te największe 2x z 16 dzień +,- a te małe z 10 hryzotonik poszedł pH 6,5 1 dawka na wzrost poszła pół dawki 

Screenshot_2021-04-15-22-44-54-350_com.facebook.orca.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak słabo prowadzę fotorelacje ale jestem w szpitalu i moja się zajmuję jak wrócę wszystko wróci do normy wsadził bym co się stało i przestrzegł innych ale wątpię że administrator się zgodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...