Skocz do zawartości
Tester

Zadaj pytanie o podłoże indoor

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Imperator napisał:

Canna Terra Professional - nigdzie nie mogę znaleźć na jaki okres ma nawozów w sobie. Czym się różni od wersji Plus? 

Canna Terra Professional ma nawozu na 3-4 tygodnie, wersja Plus ma dodatki które jeszcze bardziej wpływają na szybki i zdrowy rozwój roślin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Imperator  Po ec wystarczy patrzeć, Allmix od Plagrona ma ec 2.0 , Allmix od Biobizz 2,4, Canna Terara profesinal 1,1. Canna ma nawozów na około 2 tygodnie + , mniej niż Plagron growmix , jaki ma ec 1,3 i ma nawozy na około 3 tygodnie. Ziemie allmix Plagron z 4 tygodnie, a Biobizz do 5 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ŁukaszB_NMS napisał:

poczatek chodowli jaka ziemie najlepiej wybrac canna terra pro+ czy moze cos innego i czy dodawac w fazie wege jakis nawoz??

możesz tą canne, na początku wega nie dawaj przez pierwsze 2-3 tygodnie potem jak roślina będzie potrzebowała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie które nie daje mi spokoju. Po wykiełkowaniu mam zamiar nasionko wsadzić od razu do docelowej doniczki 11 L. Chciałem kupić ziemię Terre professional , ale dużo osób piszę że nie jest zalecana do młodych sadzonek. Jak to jest  , bo chciałbym w trybie wege nie korzystać w ogóle z nawozów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już praktykę z Plagron'em to idź za ciosem. 😉 Allmix od nich stosuje teraz i praktycznie nie nawożę od 8 tygodni poza PK- rośliny są przez cały mocno nabite azotem ale zdrowe, ładnie kwitną i nie mam z nimi żadnych problemów od początku. Jedyne na co musisz uważać, to że jest dość mocno zbita / słabo przepuszcza powietrze. Raczej postaw na materiałowe doniczki. Na początek weź 50/50 ziemi i perlitu i dopiero później przesadź do docelowej ziemi. 

7 godzin temu, Gibexnator napisał:

Witam , mam pytanie które nie daje mi spokoju. Po wykiełkowaniu mam zamiar nasionko wsadzić od razu do docelowej doniczki 11 L. Chciałem kupić ziemię Terre professional , ale dużo osób piszę że nie jest zalecana do młodych sadzonek. Jak to jest  , bo chciałbym w trybie wege nie korzystać w ogóle z nawozów

zrób na środku dołek i wsyp do niego ziemię wymieszaną z perlitem - będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jaka ziemia według was najlepsza spośród tych trzech. Plagron, BioBizz, Canna Terra Professional ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic Też teraz będę leciał na plagronie, chce zobaczyć różnicę, z wyjątkiem tego że ziemię wezmę chyba od biobizz light.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam moja roslina ma 64 dni jest prawdopodobnie roslina pełno sezonowa ma na dzień dzisiejszy ponad 60 cm długości  i mniej więcej tyle szerokości przesadziłem ją do doniczki 10 litrowej jak zacznie kwitnąć warto przesadzić do wiadra 20 litrowego?? Czy wystarczy w tym co jest?? Dajcie znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...