Skocz do zawartości
Tester

Zadaj pytanie o podłoże indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz od lat stosuje ziemie  BioBizz All-Mix. To medium jest naszpikowane nawozami na wega, ktore wystarczaja na okolo pierwsze 5 tyg. fazy wzrostu. Polecam, bardzo ulatwia zycie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @glodek18  Najpierw  sadzonki laduja w lightmix w malych doniczkach. Potem po 3-4 tyg przesadzam do donic docelowych juz do allmix.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN I po przesadzeniue do Allmixa po jakim mniej więcej czasie rośliny potrzebują dodatkowych odżywek ? To zależy pewnie zależy jak długiego Wega planujesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 azot zaczynam podawac mniej wiecej od 6-7 tyg. to zalezy od tego jak prezentuja sie krzaki. Oczwiscie w trakcie jak krzaki zaczynaja kwitnac, nie zaleznie od nawozow za wega. wlatuja nawozy na flo. ktorych w ziemi nie ma.Pozdro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo.

 

W planie mam posadzić kilka automatów. Będą to większe odmiany. I zastanawiam się czy warto dac kiełki pierwszo do light mixa i przesadzić np po 2 tyg do all mixa czy bez sensu jest automaty przesadzać żeby nie zatrzymać ich .? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Canna Terra Professional Plus? Jak się orientuję to jedna z droższych, chwalą się, że na absolutnie wszystko (poza keramzytem oczywiście).

Jeżeli nie szczypiemy się z kosztami to to będzie najlepszy wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo Jesu

@Palacz ja dodaję do wody nieco i po pół godziny sprawdzam ph za kolejne pół godziny mieszam wodę i zaś sprawdzam gdy wszystko ok to podlewam,woda ma u mnie ponad 7 ph nawet jak stoi 24 godziny ale każdy ma inną wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad 3 rodzajami ziemi. Proszę o opinie użytkowników 🙂

Plagron Allmix - nawozu ma na 6 tygodni czyli przy automatach mam spokój przez większość czasu

Bio-bizz Allmix - nawozu na około 5 tygodni. 

Canna Terra Professional - nigdzie nie mogę znaleźć na jaki okres ma nawozów w sobie. Czym się różni od wersji Plus? 

Wcześniej uprawiałem w Plagron Batmix (od sadzonki, nic nie popaliło), więc przez 6 tygodni miałem spokój z nawożeniem a później to tylko Plagron Alga Bloom, Plagron Sensation, Plagron Sugar Royal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...