Skocz do zawartości
golombek

Growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy w hodowli i chciałbym się dowiedzieć jak przygotować growboxa. Chciałbym się dowiedzieć co i jak możecie podesłać link do forum albo napisać to tu chętnie poczytam i skorzystam z rad. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając na wasze pytania mój budżet to + - 1500zł growboxa bym kupił z tego co się orientuje jest to cena 250zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Szym napisał:

zależy ile chcesz roślin i jaką kasą dysponujesz

myślałem nad 2-3 roślinami budżet to 1500-2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym dobra tylko czy mógłbyś mi powiedzieć ile wat musi mieć lampa chciałem też podłączyć filtr węglowy jeszcze wiatrak jestem poczatkujący znam tylko podstawy i nie wiem w 100% co kupić żeby rośliny zakwitły.

patrzałem coś takiego https://www.mrgrow.pl/produkt/sredni-zestaw-growbox-mrgrow-indoor ale czy to sie opłaca i czy to wszystko czego potrzebuje tak jak pisałeś jest to growbox 60x60 

Edytowane przez golombek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@golombek nie znam sie na hps wiec za bardzo ci nie pomogę, sam używam led. musisz też pomyśleć w jakim pomieszczeniu bedzie stał ten namiot i jakie tam panują temperatury bo ja mam pokój 3m x 3,5m, namiot 80x80 i panel led. temperautre w namiocie mam 27C, w pokoju teraz mam 22C, do tego mam 2 wiatraki mieszające uruchomione, rośliny sa na flo bez nawilżacza.

Edytowane przez point.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, golombek napisał:

Jak chcesz się faktycznie pobawić to kup takiego 1m2 lub 1,4m2 i lampę 300w lumatek jak chcesz to ci podesle zestaw i stronę co ci dadzą spory rabat dolicz jeszcze ziemię pestki nawozy miernik ph itd w 4k się zmiescisz na gotowo 

A jak za drogo to box taki 80x80 i lumatek 200w napewno będziesz zadowolony

https://www.growtent.pl/product-pol-2532-Growbox-zestaw-Lumatek-Attis-200W-namiot-white-70x70x170.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

rabat ci spory zrobią jeszcze i ja bym nie bral tego miernika ph bo szkoda czasu CO2 też bym nie bral tych doniczek małych też nożyczki też widać lipne nawozy z plagron i ziemię też bardzo dobra nie ubija się donice 4x 11/14l

@golombek

Edytowane przez Kush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@point.99 co do miejsca to raczej jakiś garaż miejsce bez ogrzewania 

@Kush dzięki obczaje sobie na spokojnie tutaj co i jak, na start wole coś mniejszego tak 80x80 max bo jednak jestem amatorem chce zacząć zobaczyć z czym to się je możesz podesłać jakieś zestawy czy osobno bo chętnie poczytam i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kush obczaiłem i tak jak pisałeś wyżej jakbym zamawiał nie wezme kilku rzeczy z tego zestawu ale ogólnie wydaje sie spoko na start. Tylko pytanie co z nawozami jak je stosować i czy wziąść te z zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@golombek ja mam zestaw z plagron i ziemię przez pierwsze 3 tyg woda z ukorzeniaczem pół dawki jak auto to dopiero jak zacznie kwitnąć 

Napisz do nich na FB to ci zrobią rabat ja miałem z 500zl rabatu powiedz mu co chcesz to ci złoży 

Ta lampa jest dużo lepsza od spider farmer i Hydro mars wyższa półka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...