Skocz do zawartości
Rzepka885

Jakaś choroba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tutaj nowy zgłosiłem się do was ponieważ mam pewien problem ogólnie mam 16 lat marihuanę zacząłem palić gdzieś 2 lata temu z przerwami i wszystko było okej do momentu gdy pare miesięcy temu dostałem jakiejś choroby mam jakąś totalną pustkę w głowie nie potrafię sobie niczego wyobrazić niemam myśli i to nie jest tak ze mam to cały czas miałem pewne etapy raz było raz nie i tak dalej w tym momencie mam to i strasznie się źle z tym czuje proszę o odpowiedz i jeszcze żadne rzeczy mnie nie interesują przed tem grałem w kosza i to bardzo lubiłem tak samo gry na telefonie wszystko mi się tak jakby znudziło tak jakby gram w coś a nierozumiem poco gram nie wiem jak to wytłumaczyć naprawdę potrzebuje pomocy a do lekarza nie pójdę i Nie powiem ze od marihuany przecież 

Edytowane przez Rzepka885
Zapomniałem dopisać czegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lat. Całe życie przed Tobą... obierz sobie cel i do niego dąż. Nie przestawaj o nim myśleć i się nie poddawaj, zacznij uprawiać sport najlepiej taki który mocno da Ci wycisk , pójdź na trening boksu niech ktoś da ci w mordę na treningu . Poczuj ze żyjesz... ciesz się życiem młody jesteś!! Możesz być kim chcesz@Rzepka885 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary musisz się na czymś po prostu skupić i przestać sobie to wmawiać, nie jest to problem od zielska tylko z *lenistwa*jesteś w takim wieku że musisz zaczynać próbować nowych rzeczy, gdybyśmy teraz chodzili do szkoły też by to inaczej wyglądało bo napewno byś znalazł sporo nowych znajomych tych dobrych jakże i złych, napewno z kimś znalazłbyś wspólny język i coś na co złapiecie zajawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przestać palić na jakiś czas. Jaram prawie 3 lata dzień w dzień, poczuje się gorzej to przestaje na jakiś czas, wtedy problemów nie ma.

A to co ci dolega to nic innego jak problemy z pamięcią, koncentracją, uwagą i anhedonia - Normalka, jeśli się długo jara.

Uwazaj, bo skończysz w depresji, a z tego juz wyjść cięzko, szczególnie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Chuj nie psycholog xD A powiedziałeś mu ze jarasz trawe? od razu zmieniłby nastawienie, a imprezy wręcz odradzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz To rzeczywiście przerypane trochę miałeś 😕 

Ja z kolei leczyłem głęboką depresje, nie polecam na NFZ'cie, ktoś z większymi problemami mógłby nie doczekać wizyty XD

 

No ale to nie zmienia faktu, ze kolega ma problem typowo przez jaranie, ksiązkowy przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK ktoś kiedyś tu napisał że jaranie wyciąga wszystkie syfy na wierzch i pokazuje ci co masz jeszcze do ogarnięcia w życiu, na mnie dokładnie tak działa 

Dalej mam w głowie myśli jak ta hot 17 na mnie patrzyła w klubie, staliśmy naprzeciwko siebie trzymając się za ręce. Miała ręce chude jak patyki 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, konopny_janusz napisał:

ktoś kiedyś tu napisał że jaranie wyciąga wszystkie syfy na wierzch i pokazuje ci co masz jeszcze do ogarnięcia w życiu, na mnie dokładnie tak działa 

zgadza się w moim przypadku tak jest jak nie masz czystego sumienia to tak się dzieje i myślisz sobie co myślą inni o tobie tak w moim przypadku było/jest, ale po zapaleniu czystego syntetycznego cannabinoidu to była jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami w 100%, ale oprócz tego no chcąc nie chcąc trzeba przyznać, ze jednak długoletnie palenie powoduje tez szkody, oprócz wyciągania brudów 😛
 

3 godziny temu, Andi napisał:

zgadza się w moim przypadku tak jest jak nie masz czystego sumienia to tak się dzieje i myślisz sobie co myślą inni o tobie tak w moim przypadku było/jest, ale po zapaleniu czystego syntetycznego cannabinoidu to była jazda

Ja kiedyś trafiłem na takiego dopa, ze paląc 0.25g nachodziły mnie tylko myśli samobójcze, i to tak kurewsko intensywne, ze cięzko się było ich pozbyć 😮 Od razu zmieniłem dilera 😜 

 

Tak czy siak, kolega @Rzepka885 powinien zrobić sobie pare dni przerwy, i kilka rzeczy w głowie poukładać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...