Skocz do zawartości
Początkujący123

Mikromachine Auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Początkujący123 jeżeli chodzi o klony to ciężko mi powiedzieć, nigdy nie robiłem klonów, mam od cholery pestek jakbym miał się bawić w klony to brakłoby miejsca 

@Początkujący123

@Początkujący123

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 19 

Wszytko okay roślinka ma się dobrze 2 dni temu zrobiłem LST, co byście w tym poprawili? Mam lekie obawy, że w dniu życia 22-25 może zacząć kwitnąć, a przecież niedawno co wyształciła nowe rozgałęzienia 

IMG_20210416_200357.jpg

IMG_20210416_200400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głodny szczyt przy glebie a odrosty odsłonięte na swiatlo cała reguła LST ja nie trenuje automatów bo mi się nie chce i z tylu lat doświadczenia dużej różnicy nie ma a mi na max płonie nie zależy bo i tak nie przejaram trzymaj ja przy glebie i się nie przejmuj wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Początkujący123 napisał:

Czy ona na drugim zdjęciu kwitnie już? 

nie widać, może jedynie płeć pokazała, ale to auto więc niedługo zacznie kwitnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 26

Musiałem dać trochę luzu szczytowi bo za bardzo go docisłem do doniczki i nie odstawał światła. Rozgałęzienia powoli pną się do światła wszytko ok nadal bez nawozów sama woda odstana 24h i z dodatkiem soku z cytryny 

IMG_20210423_213237.jpg

Edytowane przez Początkujący123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 29

Roślinka już kwitnie. Nie dziwię się, że nazywa się mirkomchaine bo jest bardzo mała, wiem, że duży wpływ może mieć nie za duża doniczka której kubatury nawet nie podam ale z 4-5 litry może mieć. Myślicie, że dużo się teraz wyciągnie jeśli uwolnię ją od chaczków? Ogólnie na ten monet mam bardzo dobrą opinię na temt tej odmiany od pierwszych dni rozwija się bezproblemowo, a powiem, że nie posiadam ręki do roślin więc. Za kilka dni dam jej kolejnego leda 25W co razem da 50 Wat i obok jej posadzę nową koleżankę(też mikromachine by porównać je ) tylko tym razem w 10 litrowej doniczce materiałowej. 

IMG_20210426_193643.jpg

IMG_20210426_193208.jpg

IMG_20210426_193205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Początkujący123 napisał:

Myślicie, że dużo się teraz wyciągnie jeśli uwolnię ją od chaczków?

to po co to robić to nie wiem, jaki sens miało by naginanie

nic jej tylko nie lej oprócz czystej wody taka rada bo widać że jest dokarmiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...