Skocz do zawartości
dantes205

Szungit

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Chciałbym poruszyć temat kamienia zwanego "Szungitem"(Szungit). Do tej pory nie stosowałem, ale czytając artykuły na jego temat, postanowiłem zamówić na próbę 500 g. tego magicznego kamienia, który występuje głównie na nieskażonych przemysłowo terenach Rosji (dlatego, jeśli ktoś się zdecyduje na jego zakup, to warto zwrócić uwagę na opakowanie w jęz rosyjskim). Według opinii, ten kamień nie zmienia PH wody, a EC zbija prawie do 0 (chociaż niektórzy twierdzą, że nie zmienia EC, więc tutaj zdania są podzielone). Jestem ciekaw, czy ktoś go stosował i jakie są Wasze zdania na ten temat, czy to tylko kolejny "chwyt marketingowy"? Ja wiem, że konopie, to taki rodzaj chwastu i nie ma sensu przesadzać z jego pielęgnacją, ale wiele osób, uprawiających konopie ma problemy z liśćmi, które głównie są spowodowane podlewaniem nieodpowiednią wodą (nie zawsze przyczyną jest nieodpowiednie PH), a w sytuacji kiedy ten kamień można kupić za 20zł/500g, to może wiele problemów udało by się uniknąć. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego kamienia, ktoś stosował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...