Skocz do zawartości
Toni

Jak długo jeszcze na Wegu mają być

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich doradzcie fachowo , dziś mija 31 dzień na wegu, czy czas już zmieniać na Flo? ,  czyli 12/12 , do tej pory dostawaly 18/6 pod Hps 2×150w ,nawozy jakie były do tej pory to zakupiłem trypac BioBizz, i dawałem im tylko BioBizz grow ,2ml ,co drugie podlewanie,wilgotność 60% ,temperatura 25stopni, dziękujęi pozdr serdecznie. 

 

20210401_095343.jpg

20210401_095349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dzięki dzięki wielkie bardzo ważne opinia ,tak zrobię ponaginam je trochę tylko obawiam się żeby mi nie pękła,poczekam tak do niedzieli i przelanczam 12/12, a pytanie , czy ten biobitzz blom i top Max mogę mieszać i czy zacząć im dawać od przelonczenia na 12/12 ,bo do tej pory tylko dostawaly biobitzz grow,dobre  rady ekspertów zawsze  zawsze  w cenie dzięki i pozdr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! rozumiem , myślę że jak przeloncze na Flo to zapodam min dawkę 1ml/1L i zobaczę jak zareaguje ,staram się nie przedawkowac ,a co byś polecieił oprócz co mam ten try pack, czyli grow, blom i top Max, czy to wystarczy do końca?

@doominik dokładnie tak zrobię dzięki kolego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Toni napisał:

@Dobry_Człowiek! hej co znaczy braków skąd będę wiedzieć jakie ma braki

Braki to przebarwienia na liściach, kropki, itp. Jeżeli roślina jest zdrowa, nie będzie miała żadnych oznak niedoborów. W internecie i gdzieś chyba tu na forum masz nawet zdjęcia z niedoborami i opis. Jak nic się nie dzieje lepiej nie nawozić żeby nie popalić rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toni twoja roslina ma teraz ladny zielony kolor lisci. Braki pokazują sie zazwyczaj delitnym bladym żółknięciem lisci. Kazdy niedobór pokazuje sie inaczej ale tak jest zazwyczaj. Jezeli roslina ma czegos za duzo np azotu podczas wegetacji liscie robia sie ciemno zielone pozniej końcówki usychają no i pozniej całej liscie. Na forum jest tabelka jak rozpoznać braki i niedobory. Ale twojej roslinie na ten moment niczego nie brakuje. Pamietaj ze lepiej jak roslina ma niedobór niz czegos za dużo.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow dzięki wielkie kolego będę uważał z tymi nawozami ,jest to dla mnie bardzo ważna opinia twoja ,tak tak poczytam ,zresztą czytam ostatnio cały wolny mój czas ,pozdr.

@Dobry_Człowiek! tak tak czytałem akurat na ten temat z tymi nawozami i powiem ci że dobrze gadasz, zgadzam się z Tobą dzięki że popatrzyles że jej nic nie brakuje ,bardzo ważna opinia twoja, dzięki i wesołych zdrowych świąt Wielkanocnych juhuu.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...