Skocz do zawartości
solar1970

Jaka płeć, proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Roślina ma 6 tygodni. Nie wiem czy to automat, i czy feminizowana.

Oświetlenie LED 18/6. Trzymana w GrowBox 60x60x160cm. Środowisko 24C/55 wilgotność, doniczka 11L.

Proszę Kolegów o pomoc… Co to jest i czy warto kontynuować rozwój :classic_biggrin:

 

25_03_2021.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :classic_biggrin:

Czyli co zrobić ?. Roślina ma wysokość ok. 40cm. Poczekać jeszcze i dać oświetlenie 12/12 na kwitnienie ?

Płeć sprawdzam co dziennie, też nie widzę !    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie widac trzymaj im wieksza teraz urosnie tym wiecej da, fotki powyzej dadza ci wskazowki jak cos sie zmieni. ile czasu dajesz jej swiatla?

@solar1970 chociaz chyba jest to zenska roslina, po przeanalizowaniu zdjec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@solar1970 ale jesli to sezon pamietaj ze trza mu przelaczyc 12/12 zaleznie od powierzchni uprawy i oswietlenia

@Tester mialem kilka auto z zaburzeniem wzrostu nie swiecilem 15 dni a jak przyswiecilem nie chcialy kwitnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinka ładnie wygląda, szkoda by było ją zmarnować, poza tym po liściach widać, że jest w przewadze sativa. Dbaj o nią i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dantes205 napisał:

poza tym po liściach widać, że jest w przewadze sativa

bardziej jakaś hybryda sativa/indica bym powiedział

@solar1970 właśnie jeśli to roślina fotoperiodyczna to aby zakwitła trzeba jej dać 12/12 bo teraz jak masz może nie zakwitnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solar1970, jakiś trening jej robiłeś? Bo moze warto by bylo ja jeszcze ponaginać na boki (szczegolnie te gorne szczyty) zanim przelaczysz na flo? Tutaj bardziej doswiadczeni musieliby sie wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyginałem dole odrosty, ściąłem wierzchołek roślinki ( ma teraz dwa dodatkowe odrosty ).

Wyciąłem kilka liści, żeby wpuścić światło do środka.

Obiekt :classic_biggrin: ma teraz wymiary 45sz x 40wys cm.

Nawożenie pewnie słabe, jednak działa. W pierwszym okresie lałem Biohumus, od 10 dni Azofoska w dawkach niskich co drugie podlewanie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te 2 górne szczyty jeszcze wygiął na bok, ale być może z persepktywy tego zdjęcia tak to wygląda, a po drugie sam się dopiero uczę uprawy, więc moje uwagi traktuj z ograniczonym zaufaniem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dantes205. To moja pierwsza roślinka do eksperymentów. Co wyjdzie zobaczymy.

Mój Box ma 60x60x160. Dzisiaj przechodzę na oświetlenie 12/12… Jak jeszcze poczekam to mi z domu wyjdzie :classic_love: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych i za przyzwoleniem.

W tym temacie, pokaże rozwój roślinki.

Indoor ustawiony na 12/12. Podlewanie czystą wodą. Następne Azofoska minimum.

Czekam na płeć !  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...