Skocz do zawartości
Dany

Amnesia Dutch Passion, Auto Blue Dream, Jack Herrer, White Widdow & Afghan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zaczynam sezon, zaznaczam że nie mieszkam w Polsce i dzisiaj jest 24 stopnie na oucie, piękne słoneczko.

Jak każdą  uprawę outdoor zaczynam indoor i skończę indoor.

Powinno być to około trzy tygodnie w boxie ale zaryzykowałem i wysadziłem roślinkę po dwóch tygodniach, istniało ryzyko z przewiezieniem jej na spota, około 30 km od centrum, ryzyko w postaci rozmiaru, w boxie światło 24/h .

Dodam że w tle na fotografiach czasami jest fioletowa odmiana LSD - 25 od FastBuds którą polecam i Auto OG, pisali że jest fioletowa, na chwilę obecna tworzy piękne różowo-fioletowe pąkki, jestem bardzo zadowolony.

Oraz pomidory dla mojej mamuśki, wie o uprawie i namawia mnie na jakieś "bardziej porządane owoce" haha 🙂

Uczulona na zapach roślin, moj osobisty tester filtrów węglowych.

 

Dobra, a więc tak:

Gleba: Holenderska uprawna

Nawozy Angielskie: Canna Vega i Flores.

Spota będę odwiedzał tylko wtedy gdy będę sadził na nim kolejną roślinkę, mieszkam w cieplejszych stronach Zwrotnika Raka więc bedzie czasami lało i nie ma sie co martwić na zapas o podlewanie, nawozów nie będzie aż tak wiele.

Chce też pokazać innym że nie warto na spota latac aż tak często, czynnik ludzki potrafi wiele spieprzyć, zwłaszcza początkującym growerą. U mnie obowiązuje zasada -  "Na ch** się rwiesz jak nie twoje"

- Nie dotykaj, nie lej, zostaw.

 

Narazie zasadzona została Amnesia Outlaw od Holendrów, w przygotowaniu jest Auto Blue Dream, jakaś egzotyczna odmiana od Anglików, polecają...zobaczymy co to jest.

Kolejne będą dodawane z czasem, bedzie to Jack Herrer i Biała Wdowa x2. 

Szukam Afghana Kush z dobrymi genami, też dojdzie, będę ściągał nasiona z Ameryki bo nie daje wiary w te polskie seed banki.

Może ktoś mi poleci jakieś odmiany, mam pole około 6  hektarów z dala od ludzi ogrodzone drzewami.

Zapraszam do relacji, uprawa w 100% na własny użytek, dodam że nie pale zioła od 2 lat 🙂

Mam zamiar pożądnie się najarać, i ograniczyc picie.

 

 

Mała Amnesia :]

1.PNG

2.JPEG

Dzień 1

4.JPEG

Dzień 2

5.5.JPEG

5.JPEG

Dzień 4

6.JPEG

Dzień 7

7.JPEG

Dzień 9

8.JPEG

9.JPEG

10.JPEG

Dzień 11

11.JPEG

Dzień 14, 

13.JPEG

 

Po świętach jade zasadzić więcej na spota, wtedy tez dodam update.

Klimat tu jest cieplejszy niż w Polsce, rośliny mągą odparowac wodę z liści już pod koniec marca.

 

 

 

Edytowane przez Dany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dany napisał:

Jak każdą  uprawę outdoor zaczynam indoor i skończę indoor.

jak skończysz indoor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę indoor?

 

- Wysadzę roślinę na outdoor po 14 dniach

 

Jak skończę outdoor?

 

- Nie mam odpowiednich warunków do suszenia, musze to robić w grow roomie z wentylacją i filtracją powietrza.

Kiedys gdy mieszkalem w Polsce mialem najlepsze warunki, do uprawy, do suszenia do curringu, obecie musze  kończyć outdoor w boxie.

~Jeśli chodzi o końcówkę w indoor to miałem na myśli etap suszenia i curringu.

Edytowane przez Dany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak panie kolego? Jakiś up? Jestem ciekaw jak ci idzie, sam chce zacząć out lada moment ale u mnie jeszcze przymrozki w nocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki to wiadomo, ale mi się bardziej przypominają czasy 10 lat temu, jak się zapierdalalo na spota, przez chaszcze, ta adrenalina te emocje :), zeby koniec końców i tak ci ktoś krzaki zajebał xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze w amnesie ze na out Ci dojdzie 

ale mam miód na Twe serce mam afghani kush z afganistanu ziomek z misji przywiózł - ze niby z ameryki twierdzisz a ja mówie że nie z ameryki

ale też szukam paru genotypów trafiających w sedno mych gustów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...