Skocz do zawartości
Git

Cookies gelato HM TS1000

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fxxx1337 napisał:

@Git Ja bym już odstawil azot kompletnie, ale twoje rośliny 

Ja mam na tym samym etapie i już nie podaje azotu, a mam go mniej w lisciach

Rozumiem twoj pomysł, żeby roslinka zaczela sie wysysac. Ale ja jestem zdabia, ze po co ma to robic? Marnuje moze niepotrzebna energię, bo tak jak mowisz wysysa sie z lisci, kiedy ciagle moze sobie pobierać azocik z ziemi. Tla czy siak na ostatnie 2 tyg bedzie sama woda, wiec chyba sie wypłuka? 

 

3 godziny temu, KlausKörner napisał:

Tak oglądam te zdjęcia... Too jest 35 dzień flo, pewny jesteś? 

Ale ci to zapierdziela. 

A nawozy od kiedy lejesz, jaka firma, dużo lejesz? 

Zobacz mordko na 1 stronie, tam podalem linka. Zaczalem nawozy stosować jak pojawily sie jasnozielone końcówki liści. Zanizalem teoche wartosci, ktore podawal producent, jak dobrze pamietam to dawalem 1/3 dawki na początku i z czasem zwiekszalem, ale do tej pory nie doszedłem do full dawki. Jezli producent mi daje na bloomie 2.7ml/l to ja teraz daje 2.3 do 2.5. Mam butle z woda 5l i 30l donica, to czasami zdarzy sie, ze wleje cala butle na raz, czasami na 2 razy w dzien, np rano i wieczorem, a czasami w ciagu 2 dni. Najczęściej staram sie podlewac zaraz przed zapaleniem sie swiatla. Nie pryskam liści, robilem to na początku i szkodzilo to roslinie. Jak roslinka osiągnęła 4 tyg na kwitnieniu, zrobilem jej lolipopa a w 5tyg defoliacje. Teraz czekam na efekty. Dostanie jeszcze dzis odzywki, pozniej woda, znow odzywki i to zajebie konkretna dawke, zawyze troche blooma niz producent podaje, a potem wodawodawoda. Duzo eksperymentuje szczerze mówiąc, jak jestem na dworze to dużo obserwuje inne rosliny i patrze jak sie zachowuja, lamalem raz pokrzywy, zeby zobaczyc jak beda wygladac po tygodniu xD nie ma co sie stosowac do wszystkiego co mówią ludzie i probowac mozna swoich taktyk. Nie mowie, ze kazdy mowi zle, ale czasem warto sprobowac dodac cos od sb, jak np. gumke do wlosow mojrj dziewczyny zalozylem na szczyt w jakos moze 4 tygodniu zycia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git Zaprzestanie suplementacji azotowej w mniej więcej połowie kwitnienie (A.C.E - Autumn Color Effect), to technika, która ma za zadanie skrócić czas curringu i przyspieszyć dojrzewanie. Polecam spróbować, piona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, fxxx1337 napisał:

@Git Zaprzestanie suplementacji azotowej w mniej więcej połowie kwitnienie (A.C.E - Autumn Color Effect), to technika, która ma za zadanie skrócić czas curringu i przyspieszyć dojrzewanie. Polecam spróbować, piona 

Dawke zmniejsze napewno, ale nie zrezygnuje jednak do konca. 

Azot i poziom jego zawartości w roślinie wydłuża też okres wegetacji roślin, a także reguluje zużycie innych makroelementów, takich jak np. potas czy fosfor. Głównie z tych powodów, to właśnie azot jest jednym z najważniejszych pierwiastków wpływających na wielkość, ilość i jakość uprawianych roślin.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje tu cytat z filmu How High. 

"... Half of this book's are bullshit, another half, lies. Right? You know what I mean?..." 

W wolnym tłumaczeniu... Połowa tych książek to gówno, druga połowa kłamstwa. Prawda? Wiesz co mam na myśli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że czytać warto, jednak nie można się dać zapetlic w tą wiedzę i uważać, że inaczej się nie da. 

To tylko chwast. Dokładnie jak Ziomek @git pisał, pokrzywa... Złamiesz łodygę to się nie martw, w koncowym rozrachunku wyjdzie na dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ples pojawi sie jesli w nocy bd 65 wilgotnosci a dzien 50 55? 

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się ze od topów sie robi wilgotnosc? Mam wiatrak w boxie na regulatorze obrotow, nw czy syzbko bedzie dobrze, ogolnie na dworze trochę wilgotno, to i w domu. Dzisiaj 72 na dworze bylo. Ale nw czy stacji tez przyjebanej nie mam, spadla raz do wody w doniczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Git mialem tak przy takich warunkach,1x na 3x miałem pleche. Najlepiej dobry przepływ powietrza i mieszaki na maxa.

ale to tylko 12h jest wilgotnosc 62 np a potem normlanie 50, ale jak mowie ta stacja rozjebana jakas odkad wpadla do wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Majki napisał:

@Git Ładne topy, na jakim etapie będziesz chciał robić kosę? 

Najprawdopodobniej na bursztynie, chce dojrzale pyszne owoce 😀 jeszcze ze 21 dni max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniety pochlaniacz wilgoci w takiej oto postaci, koszt troche ponad 20zl za 3 worki, zobaczymy jak sie sprawdzi IMG_20210628_165131.thumb.jpg.cab86e1584215296135b3253b8fb173e.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Git mysle ze za te 21 dni możesz nie miec jeszcze bursztynu. Ja 70 dni od przełączenia czekalem na to zeby bylo samo mleko. Ale życzę Ci żebyś mial.

wtedy poczekam i zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja 😄 mysle ze bedzie teraz git z tym pochlaniaczem i moze mi spadnie tak do 40% wilogtnosc, moze wtedy naopuchną byczki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KlausKörner napisał:

Cookies gelato masz z RQS? 

One szybciutko kończą kwitnienie. Tam jest chyba z 8 tygodni. 

tak,  do 8 tygodni zostalo 1.5 tygodnia 😄 moze przedluze do 9 zobaczy sie

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynamy 6 tydzien. Topki puchną, pochlaniacz wilgosci na świetle udalo sie utrzymać 35 40,na nocy doszlo do 60, wyglada na to ze zamarzły te kulki ze srodka XD chyba odsune go od wiatraka i zobaczymy. Topki puchną, za 2 3 dostaną ostatnią wieczerzę, cala dawke jedzonka, nie dodaje pk1314,a pozniej ostatnie 2 tygodnie woda. Topki sa fajnie zbite. 

IMG_20210630_160204.thumb.jpg.49aaddc6ca3edb411de7d47ba409c77a.jpgIMG_20210630_160137.thumb.jpg.b97f06fdc99343717c2ebb6a6fdb24d4.jpgIMG_20210630_160129.thumb.jpg.a1de05fcacb36d92a1f12f3cc030317b.jpg

 

IMG_20210630_160109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...