Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

Lemon Haze / panel od Ledam 50w

Rekomendowane odpowiedzi

@Dwaplusjeden Panel Ledam 35 cm od planta na wegu. Zbija ci się roślina. Siatkę na scroga zrobiłem ze sznurków , jakie poprzeplatałem i pospinałem trytytkami( opaskami uciskowymi) i dałem rozpórki z wieszaka aluminiowego, dla jej lepszego rozciągnięcia.. Poniżej zdjęcie siatki.

 

 

 

 

Screenshot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła. Dokładnie tak samo jak przy poprzednim grow, start miała lekko opóźniony. Myślałem, że topping ją zatrzyma na chwile a jestem miło zaskoczony

3C54F0E1-7A04-426C-8A80-4B5CC275CCEC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema. 
 

Stan na dziś, po podlaniu i oprysku. Wlalem ok 700ml muszynianki z połową dawki power roots. Oprysk zrobiony samą wodą. Lampe mam 35cm od najwyższego punktu kwiatka. Na dniach wrzucam siatkę. 

1016A689-CFF1-4D7F-89F9-8923F51D0E57.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dwaplusjeden napisał:

Siema siema. 
 

Stan na dziś, po podlaniu i oprysku. Wlalem ok 700ml muszynianki z połową dawki power roots. Oprysk zrobiony samą wodą. Lampe mam 35cm od najwyższego punktu kwiatka. Na dniach wrzucam siatkę. 

1016A689-CFF1-4D7F-89F9-8923F51D0E57.jpeg

Nie wiem czy robienie oprysku to dobra sprawa, mojej roslince to nie sprzyjalo, odkad przestalem pryskac to widzę poprawę. Ogólnie wyczytałem, ze ponoc roslinek ktore maja male wloski sie nie psika wcale. A ja wczesniej robilem to pary razy dziennie xd a jak juz pryskasz, to najlepiej zanim sie wlaczy swiatlo, napewno nie pryska sie na rozgrzana rośline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Git said:

 napewno nie pryska sie na rozgrzana rośline

Tu sie nie zgodze bo lepiej wlasnie prysnac ja tak z 10min po zgaszeniu niz przed zapaleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, plant_4_U napisał:

Tu sie nie zgodze bo lepiej wlasnie prysnac ja tak z 10min po zgaszeniu niz przed zapaleniem

po zgaszeniu tak, ale nie np po 4h od nagrzewania. ale no ja juz nie pryskam swojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema. 
sytuacja wyglada następująco. Dałem taką siatkę bo w sumie taką miałem. Jeszcze można wymienić jeżeli jest nieodpowiednia. Za dwa tygodnie pewnie już nic nie będzie można z nią zrobić. Zacząłem lać pełną dawkę power roots. Na podlanie wchodzi ok 800 ml wody. 
pozdro

21C1DAF4-AD1E-4A19-8E7F-D000413366F8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym siatka ma tak od 5 do 7,5 cm. Jest elastyczna i tak się ułożyła. Na foto stan na dziś. Wczoraj podlalem 1,5 litra wody, podstawka ledwo wilgotna się zrobiła. Zaczęła mocno pić

782FF28C-C470-4D87-B513-C70A398D7A12.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Dwaplusjeden napisał:

Dzień 15 flo. Coś się wyciągają. Jakieś uwagi?

może za wysoko lampa

1 godzinę temu, Dwaplusjeden napisał:

Robić fryzjera na partiach podsiatkowych?

chyba nie ma co, chociaż nie wiem jaką tam masz sytuacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi lampa jest 20 cm od szczytów. Pod siatką sytuacja jest taka, że sporo liści nie dostaje światła. Poprzednio też mi się tak na flo wyciągnęły żeby zrobić miejsce dla kwiatów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...