Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

Lemon Haze / panel od Ledam 50w

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx powierzchnie mam podobną do Twojej tylko box niższy. A nie mam na ten moment możliwości zmiany na większy, wiec i lampa zostaje 🙂 może kiedyś się to zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

Z przyczyn życiowych nastał dzień w którym musiałem dokonać cięcia. Jest to trochę za wcześnie, większość trichomów jest mleczna, chciałem czekać na bursztyn, ale życie pisze jak zawsze swój scenariusz. Także zbiory się dokonały. 
Na mokro, przed trymowaniem wyszło mi z krzaczka ok 240g. Wszystko poszło do suszarni i czekamy 😎 

Za jakiś czas dodam jeszcze wpis odnośnie mocy, smaku etc.

Ostatnie podlewanie było wodą z miodem. 
Z odpadków tym razem planuje zrobić nalewkę, poprzednio były ciastka 🙂

Dzięki wszystkim dopingującym i podpowiadaczom, wyciągnąłem sporo nauki z tego grow, myślę, że jeszcze się tu spotkamy 🙂

 

Na razie robie urlop od zabawy w ogrodnika bo czas mi inaczej nie pozwala. 
 

Zamieszczam pare zdjęć sprzed cięcia i chwile po. 
 

Powodzenia 🙂

3DEC9A1D-A552-454F-8EA5-261EF192A3C3.jpeg

66A896E1-A0B7-465D-BD1E-199999E01DD1.jpeg

D6A22698-0AE7-44AB-A21F-D22B9A6B78C8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare słów o zbiorach. Wyszło mi tylko 45g suszu…mało, ale na błędach się człowiek uczy…

co do jakości…klasyczny lemon haze z nutką cytrusa, energetyczne i euforyczne działanie utrzymujące się do 2h :) w dotyku bardzo lepkie :)

buch dla wszystkich 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest :) ja tez pierwszy raz i stres lekko co z tego wyjdzie ale tak jak napisales , Na bledach sie czlowiek uczy ! z buchem i przy nastepnej bedzie lepiej :) Ja sam juz wiem co poprawic u siebie  przy nastepnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...