Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

Lemon Haze / panel od Ledam 50w

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Zauważyłem ciekawą rzecz. Im mniej zaglądam do boxa i ingeruje w życie pomidorka, tym lepiej rośnie 🙂

podpowiedzcie czy powinienem zrobić fryzjera i usunąć z góry większe liście żeby zapewnić niższym partiom dostęp do światła?

BDF2C30B-F010-40D9-ACB1-C00CF78E0994.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Dwaplusjeden napisał:

podpowiedzcie czy powinienem zrobić fryzjera i usunąć z góry większe liście żeby zapewnić niższym partiom dostęp do światła?

nie sądzę, jak już to delikatnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema. 
Chwile mnie nie było ale już melduje jak to wygląda u mnie :) nasionko ma się dobrze i puchnie. Podlewam średnio co drugi dzień, 1,5L muszynianki, do tego 1ml green sensation i 4ml alga bloom. Powoli wychodzimy na ostatnią prostą. Na ostatni tydzień a może dwa planuje podlewanie wodą z łyżeczką miodu bez nawozów. Potem curring. Jakieś uwagi? :)

26DE85B9-CE5E-44AF-9F04-B3414959F34C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja 😎 już niedługo, coraz bliżej…

trochę doczekać się nie mogę, o dziwo nawet żadnego sampelka nie rwałem jeszcze…czekamy na bursztyn 😁

pzdr dla wszystkich :)

6A794501-631F-440E-8105-C7623C6D73C6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Git napisał:

Na blancika bedzie 😀

Już doczekać się nie mogę 😎

 

13 godzin temu, onyx napisał:

@Dwaplusjeden ładnie ci to puchnie jak na 50W

W tytule jest błąd od początku. To jest 60w 😂 ale tak czy inaczej z czystym sumieniem mogę polecić ten panel od Ledam 👍

jak na razie cały grow, pomijając początek bo to kolejny raz kiedy początek mam jakiś opóźniony, to wszystko idzie bez problemów. I za każdym razem kiedy myśle, że już nie będą puchnąć, to one robią się większe i większe 😁 Z niecierpliwością czekam na bursztyn 🙂

Edytowane przez Dwaplusjeden
Literówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się cięcie za 2 tygodnie ale chyba będzie jeszcze za wcześnie. Trichomy nadal przeźroczyste 😬 

i czekosz…

i czekosz…

i czekosz… 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Widzę że niezła komedia się szykuje 😉😂

Mam pytanko co do lampy,co to za sprzęt posiadasz?😉👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, onyx napisał:

@Dwaplusjeden miałem ten sam panel ale jak zobaczyłem że mars 100W jest niewiele droższy to go zwróciłem i kupiłem marsa

Na powierzchnie którą mam, moja lampa jest wydaje mi się optymalna. Nie planuje na ten moment rozbudowy. Ale może kiedyś…kto wie 😁

@NHSTREET Panel led 60w od Ledam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...