Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

Lemon Haze / panel od Ledam 50w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 15.
Dalej dzielnie budujemy korzenie i ciut rośniemy. Jesteśmy po podlaniu wodą muszynianką z połową dawki power roots i połową dawki alga grow. Mikstury wlaliśmy 0,5 litra. Mamy się dobrze 🙂 i oby tak do samego końca. Może w przyszłym tygodniu zacznę przygotowywać siatkę do scroga. Macie jakieś propozycje co do domowego sposobu przygotowania jej? Ja myślałem o zrobieniu stelaża z drewnianych listew i do stolarza przymocować takerem linki które stworzą siatkę. Co o tym myślicie?

 

ADDC61EE-4C87-4A54-913A-248E22E41E88.jpeg

Edytowane przez Dwaplusjeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dwaplusjeden napisał:

Może w przyszłym tygodniu zacznę przygotowywać siatkę do scroga. Macie jakieś propozycje co do domowego sposobu przygotowania jej? Ja myślałem o zrobieniu stelaża z drewnianych listew i do stolarza przymocować takerem linki które stworzą siatkę. Co o tym myślicie?

możliwości jest dużo, zrób jak ci wygodniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupic siatki, to wez sie późną porą przyczaj gdzies na jakims orliku i upierdol trochę siatki 🤣😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzielnicowy @Zielone krainy poprzednia w tej doniczce i takiej samej ziemii też miała opóźniony start a jak już ruszyła to były obawy, że z boxa wyjdzie. Wrzucę później fotę po podlaniu, bo rośnie cały czas 🙂 

A jeżeli poblokowana, to podpowiedzcie przez co tak się może dziać?

@Git nie tyle co nie chce kupować a lubie robić wszystko sam 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakiś ruch w interesie. Coś się rozciąga. Obawiam się, że moje możliwości podniesienia lampy ograniczą mnie przy tym grow, ale siła wyższa i muszę się dostosować. 
Lemonik ma się dobrze, nie ma żadnych oznak niedoborów, zaczął się rozrastać. Jakieś uwagi? Poza tym oczywiście, że jest niski

2F212A45-F621-458F-A9B9-3DDE9F1869EE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 🤜 sytuacja ma się następująco. Rośniemy ✌️ W ramach nauki obciąłem główny stożek wzrostu. Z tego co wyczytałem to nie zaszkodzi. W niektórych opisach robienia scroga sugerują obcięcie wszystkiego powyżej 3 piętra. Ja aż tak kaleczyć pomidorka nie zamierzam. Osłabiłem i podniosłem lampę żeby trochę się wyciągnął ale małe ma na to chęci. Za to idzie na boki. Na razie niech rośnie. Nie mam sztywnego założenia kiedy przełączę światło na 12/12 także nie martwię się na razie. Poprzedni grow na tej ziemii też miał kiepski start. Foto poglądowe. Pzdr

C0197C50-BF32-4E70-A5A7-75EB3E0A4F08.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Dwaplusjeden napisał:

W ramach nauki obciąłem główny stożek wzrostu.

czyli topping zrobiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...