Skocz do zawartości
Dwaplusjeden

Lemon Haze / panel od Ledam 50w

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Zaczynam moją pierwszą fotorelacje 🙂

Ziarenko to sezonowy Lemon Haze
Wyszło z ziemi 24.03

Lampa Ledam 50w (plus jakieś dwie kolorowe żarówki led z alledrogo)

Box 40x40x80 (mały, ale na razie nie mam możliwości na nic większego)

Doniczka 11l

Podłoże Batmix od Plagrona

Nawozy (wszystko Plagron)

Weg: power roots oraz alga grow

flo: alga bloom, green sensation, ewentualnie pk13-14

w boksie mam zasys pasywny, komputerowego mieszaka i jakiś wentylator wyciągający z castoramy, na końcu wyciągu założony filtr węglowy do okapów. W środku nawilżacz powietrza. 
ziarenko wykiełkowałem z małej doniczce i neutralnej ziemii, dzisiaj przesadziłem do docelowej  

temperatura w boxie w dzien 21-23 stopnie C, w nocy 19-21.

wilgotność na poziomie 60%
 

planowany trening to SCROG

Zapraszam do śledzenia i kibicowania

pzdr

 

E98B29E4-77CB-4F38-BDC5-A092D46DB55F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Tester napisał:

@Dwaplusjeden dobre palenie powinno wyjść z tego lemona

No właśnie zakupiłem je po spróbowaniu u ziomeczka. To co zapaliłem było genialne. Trzeba zatem zrobić jeszcze lepsze 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry przeglądam od dawna fotorelacje na forum i taki las choinek mi się spodobał do tego stopnia, że zapragnąłem mieć swój. Ten box to takie moje akwarium z rybkami 😁🤷‍♂️

@projze zapraszam, chętnie też przyjmuje wszelkie uwagi. 
 

relacje będę starał się uzupełniać jak najbardziej na bierząco. 
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema. Ja i mój lemon mamy się dobrze. Coś rośniemy. Jesteśmy po podlaniu. Dostaliśmy też pół dawki power roots. 
Zdjęcie poglądowe. 
 

btw, wczoraj zrobiłem masło z odpadów z poprzedniego grow. Wyszło...zielone 😁 czeka teraz na wolną chwilę i zamieni się w pyszne ciastka ✌️

77D2A9C2-9568-475F-A27E-D4346417D3A5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite ile szczęścia potrafi dać taka roślina i nie mówię tu o paleniu ale innych aspektach jak pilnowanie wzrostu, techniki upraw czy nawożenie xD niech rośnie zdrowa i duża 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piccolo napisał:

@Dwaplusjeden zmieniaj zmieniaj, tylko ja też tak miałem najpierw mały box na trochę większy, a potem myśli w sumie na chuj mi salon ? I takie coś masz zamiast salonu xd 

IMG_20210329_134114.jpg

Ja zaczynałem od PCboxa. Miało być tylko to. Teraz mam malutki namiot. Nie mam go miesiąca a już myśle czy szafy nie przerobić xP

Swoja droga po co ci tyle tego? W sensie na sprzedaż czy masz duża rodzine xD? Ja to robię bardziej dla chęci sadzenia. A to już mała fabryka xD

Edytowane przez HappyCow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piccolo napisał:

@HappyCow ta mega duża rodzina i tyle potrzeba xd 

Każdy powyżej metra już dla siebie nie robi, bo nie daloby się tego przepalić xd

W sumie racja. Ale musisz mieć radochę jak wchodzisz do pokoju. Swoją droga jak rachunki za prąd? Przecież ty tam musisz ciągnąć mała elektrownie xD i nie przeszkadza ci hałas wentylatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo
Błagam jak mi powiesz jak jeszcze mogę wyciszyć mojego skurczybyka (wentylator) to postawie ci wirtualne piwo i wirtualnego blanta xD a tak serio to swój wyciszyłem poprzez zmianę obrotów na mniejsze ale dalej trochę słychać. 

Edytowane przez HappyCow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rury wyciszające izolowane, o matach nie pomyślałem. Zaraz czegoś poszukam. Mój wcale mały nie jest bo kupiłem specjalnie większy jakby coś kiedyś mogło się powiększyć xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow u mnie sprawdził się tłumik akustyczny, robi niezłą robotę jeżeli chodzi o hałas. Śpię praktycznie obok boxa a wentylator chodzi 24/7 - nie mam żadnego problemu z zasypianiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piccolo napisał:

@Dwaplusjeden zmieniaj zmieniaj, tylko ja też tak miałem najpierw mały box na trochę większy, a potem myśli w sumie na chuj mi salon ? I takie coś masz zamiast salonu xd 

IMG_20210329_134114.jpg

Ja już jestem po rozmowach z żoną które zacząłem od „kochanie, a potrzebny nam ten pokój?” 😁 ale uznaliśmy, że na razie przynajmniej nie będę wariował. Apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec zobaczymy co czas przyniesie. Pewnie skończy się jakimś małym namiotem 😂

 

swoją drogą piękne krzakowisko 💪✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, hitopoktam napisał:

@HappyCow u mnie sprawdził się tłumik akustyczny, robi niezłą robotę jeżeli chodzi o hałas. Śpię praktycznie obok boxa a wentylator chodzi 24/7 - nie mam żadnego problemu z zasypianiem. 

Mam super mały box i tłumik byłby dłuższy niż box pewnie xD mam izolowane rury i tez dają rade ale muszę coś pomyśleć jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...