Skocz do zawartości
Soo1998

Czy któreś z tych miejsc sie nadaje na outdoor?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam spota i od miesiąca myślałem o którymś z tych miejsc. Myślicie ze cos z tego będzie? Oczywiście zamierzam sądzić za prawie dwa miesiące. 

Screenshot_20210326_175348_com.android.gallery3d.png

Dodaje tak bo pisalo ze za dużo mb mają zdjęcia. 

Screenshot_20210326_175329_com.android.gallery3d.png

Edytowane przez Soo1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie terenu z mapy google a w szczególności czy nikt tam się oprócz ciebie nie przechadza, jaki jest tam dostęp światła w ciągu dnia, ile znajduje się od drogi żeby nikt tego czasami nie wyczaił a mieszkamy w Polsce o ludzie to niestety są kurwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam około 2 kilometry od tego miejsca praktycznie codziennie przechodzę tamtędy obok i wiem że nikt tam nie chodzi dlatego wybrałem te miejsca. 

 

Zdjęcie z map :

sketch-1616778427956.png

W lato te miejsca nie są tak ogołocone z liści i nie ma szans zauważyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem o outdoorze i szukając odpowiedniego spota, siedziałem w miejscu co do którego byłem prawie pewny, siedziałem tam skitrany od rana do wieczora i przez ten czas widziałem zagubionego fanatyka quadów, rodzinke z psem i 2 jelenie, także polecam tak samo sprawdzić bo lepiej stracić 1 dzień niż cały sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...