Skocz do zawartości
ArteK

Jaki panel LED ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mordeczki Siemanko.

Potrzebuje pomocy cfl 250 dual wczoraj podnioslem go troszke na linkach i zaczęła temperatura wariowac do 30c J-H dolne liscie wygladają jak by zaczeły wiednąc. Dajcie namiar na jakis dobry led do kwoty 700. Chcialem zamowisc mars hydro ts 1000 z mh eu ale nie wiem czy wysylki są realizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArtizO Jeden panel Ledam 60 W podnosi temperaturę o 1,5 stopnia C w stosunku do temperatury, jaka panuje w pomieszczeniu, w jakim stoi box/namiot. Sam mam w swoim boxie 2 panele Ledam 60 W i temperatura w boxie to 26 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik chodzi o to ze jesli żarówka nie jest ustawiona w ospowiedniej pozycji mozna na odblysniku jajca smażyć  wentylacja juz idzie 187m3 wentylator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam cfl. Tyle, że 125W i nie mam problemów z temp. Pow. 45x45. 

Ja mam odbłyśnik z brytfanki. Gwoździem porobiłem otworki na całej powierzchni. Więc ciepło idzie do góry, skąd jest wyciągane przez wentylator. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo właśnie jestem w stanie wydac na tego marsa chodzi mi o jakość. J-H  Dostał takich lisci i wloski jak by byly  zasuszone

16167776965975267064356878353182.jpg

16167777240223569818781504392390.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda dobrowianka ph 6.7 co drugie podlewaniw biohumus@Piccolo

Poleci Ktos gdzie zamowić tego mars hydro z tego co wiem w niemczech totalny lockdown i nie wysyłają. Ma ktos jakies info ? Z marshydro,eu chcialem zamowic. Nie z alledrogo gowno za 1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo pierwsze dawki szly polowe tego co producent pisze. 3-4 podlewanie full dawka. Ale nie wydaje mi sie ze biohumusem bym mu krzywde zrobil.

16167784209897897827702387560014.jpg

@Piccolo skad zamowic tego ts1000 mars-hydro,eu ? 144 ojro wiec jakies 600-700 zl

Na alledrogo znalazlem za 700cos ale nie ufam nie ufam.

@doominik Dominiku A Ty jak uważasz ledam? Mars-hydro czy jeszcze co innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...