Skocz do zawartości
fxxx1337

OG KUSH FEM PCBOX

Rekomendowane odpowiedzi

@fxxx1337 Jak nigdy nie byłem za PC boxami i małymi roślinkami tak twój zrobił na mnie wrażenie, jednak małe może być piękne, ciekawy jestem ile ci z tego wyjdzie suchego bo naprawdę dorodnie wyglada jak na takiego malucha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Seba Ten pcbox już mnie tyle nauczył przy uprawie że głowa mała i że trzeba dbać o wszystko bardzo dobrze. Teraz mogę to przeniesc na większego boxa . A pcboxik pewno nie powędruje daleko, więc może fotke uda mi się kiedyś cyknąć 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@fxxx1337 elegancko , osobiście odradzam lac cal mag bez widocznych niedoborów. Dlaczego? Nadmiar cal mag nie widać na liściach, jest bardzo trudny do wykrycia i blokujepotas mangan i Żelazo. Do tego osadza się na dnie co powoduje uszkodzenie korzeni, tobie to nie grozi bo masz końcówkę ale taka rada pozdrawiam

 

Edytowane przez Dzielnicowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwiększ powierzchnie i wrzuć tam leda. Bo dobrze Ci idzie 👨🏻‍🌾🤝👨🏾‍🌾

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 pokażesz jak wyglada ta żarówkę? Cfl to jest? W niedalekiej przyszłości otwieram sklep internetowy w uk z ,,stealth boxami” i szukam odpowiedniego światła dla PC boxów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...