Skocz do zawartości
Predki

Czy to przenawożenie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, konopny_janusz napisał:

Okłamujesz samego siebie, to tak jakbym mówił że nie ma pandemii a jest 

jest tylko w TV w marketach już nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym prawda jest taka, że pandemia jest sztucznie wykreowana przez rząd i przez media. Ja dziś dostałem pozytywny wynik testu i to jest śmieszne, że przez takie coś zamykają praktycznie cały kraj. Normalne przeziębienie jak przy grypie lub innych chorobach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandemia jest prawdziwa, ale sam wirus został zmodyfikowany w laboratorium i wypuszczony na polecenie światowych elit. Pandemia została stworzona , by dane jednostki mogły osiągnąć swoje polityczne cele, jakie nie ograniczają się do jednego państwa i narodu, ale do wszystkich państw i wszystkich narodów, w jakie musieli skutecznie uderzyć, aby mogło dojść do totalnej zmiany obecnego systemu rzeczy. Zakładam, że to dopiero początek pandemii, finalnie zginą przynajmniej setki milionów, jak nie miliardy ludzi, inaczej ci, jacy stoją za wywołaniem pandemii nie osiągnęliby swoich celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zielone krainy napisał:

Pandemia jest prawdziwa, ale sam wirus został zmodyfikowany w laboratorium i wypuszczony na polecenie światowych elit. Pandemia została stworzona , by dane jednostki mogły osiągnąć swoje polityczne cele, jakie nie ograniczają się do jednego państwa i narodu, ale do wszystkich państw i wszystkich narodów, w jakie musieli skutecznie uderzyć, aby mogło dojść do totalnej zmiany obecnego systemu rzeczy. Zakładam, że to dopiero początek pandemii, finalnie zginą przynajmniej setki milionów, jak nie miliardy ludzi, inaczej ci, jacy stoją za wywołaniem pandemii nie osiągnęliby swoich celów.

Brzmi jak urywek z dobrego filmu sc-fiction i mam nadzieje, ze tak zostanie 🙂 

Teraz, fxxx1337 napisał:

ten wirus jest za słaby, żeby mógł zabijać więcej

pamietaj, ze wirus może ewoluować albo ktoś może mu w tym pomóc 🙂 

 

Pandemia jest, wirus może w twoim przypadku obuwia się jako zwykła choroba ale nie każdy ma tyle szczęścia. Ja osobiście nie uważam żeby to była jakaś zmowa czy coś, wystarczy spojrzeć w karty historii żeby zobaczyć ze co jakiś czas jest jakaś plaga, choroby, czy pandemie. Tylko teraz szybciej się to przemieszcza bo mamy transport między kontynentami itp. 
 

peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow  Wirus się różni od tych, jakie do tej pory występowały na świecie. Już nawet w różnicach nie chodzi o obszar występowania, ale faktem jest, że nigdy wcześniej nic nie szerzyło się z tak wielką skutecznością i na tak ogromną skalę. Co więcej covid-19 jest wirusem, jaki zabija tylko określone jednostki, jakie posiadają daną pulę genetyczną, do jakiej został dopasowany, dlatego też są przypadki, że 100 letnia babcia przechodzi wirusa bez szwanku , mimo licznych chorób towarzyszących, a umiera zdrowy 15 latek, u jakiego nie stwierdzono żadnych chorób towarzyszących. Jak zmodyfikują covida bardziej i rozszerzą działanie wirusa na szerszą pulę genetyczną, a po czym wymyślą, że wirus zmutował, i dlatego nadchodzi czwarta fala to będziemy padali, jak muchy i wtedy zacznie się dopiero prawdziwa panika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Predki stary ty tam świeczką tylko świecisz, czas podawania światła to nie wszystko moc się też liczy i to bardzo

 

4 godziny temu, Predki napisał:

Ale mówię ci gościu, że od samego początku ma 18 godzin światła i 6 bez światła

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 ale to nie chodzi o to, że covid sam w sobie zabija, tylko o to, że wystarczy kilkadziesiąt tysięcy chorych potrzebujących pomocy (tak, jakiś tam promil społeczeństwa). Chorzy potrafią leżeć w szpitalach ponad miesiąc i to skutecznie je paraliżuje. Chyba w żadnym kraju nie ma służby zdrowia, która ta takie rezerwy. Ja się przegnie, to będzie tak, że dostaniesz zapalenia wyrostka i może się to okazać śmiertelne, bo zwychajnie nie będzie miał kto Ci pomóc. 

@Predki roślina ewidentnie ma za mało światła, w sensie nie za mało godzin, tylko za słaba jest intensywność światła w zakresie PAR. Krzak wygląda jak patyczak

Tak wyglądają u mnie rośliny w 2 tygodniu flo

IMG_6386.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Gdyby państwa nie faworyzowała covid ponad inne choroby nie było by żadnego problemu ze szpitalami i pomocą dla chorych. Polska w 2020 roku miała najwięcej zgonów od czasów 2 wojny światowej, powodem tego jest, że poświęcono wszystkie siły na walkę z wirusem, a olano wszystkich innych potrzebujących. To jest chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 to powiedz proszę, jak chcesz ogarniać jedno i drugie? zdajesz sobie sprawę, że ludzie trafiający do szpitali z covidem to w zdecydowanej większości ludzie już nie mogący oddychać bez tlenu, a szpitale to oprócz sprzętu jeszcze ludzie, których już wcześniej brakowało-w tej chwili mamy w Polsce chyba najmniej lekarzy per capita 

inna sprawa, że w Polsce to jest mega burdel i rząd przespał okres, kiedy było spokojniej i zamiast się przygotować nas zimę, to tylko LGBT, Obajtek i rura pękła na okrągło. 

Ja Mieszkam w UK i tu jak dali dupy na wiosnę, to potem lato wykorzystali na reorganizację i teraz mimo ogromnego obłożenia oddziałów covidowych reszta funkcjonuje normalnie i nie odmawia się nikomu np leczenia na onkologii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tego wirusa boję. Widziałem już skutki uboczne. Ciotka choruje już miesiąc, ma zaniki pamięci, ciężko jej się oddycha.

Mojemu ziomkowi też się dostało. Chłop 24 lata, na siłkę 4 razy tygodniowo chodził przez parę lat. Kondycje miał w pytę. A teraz ledwo po schodach wchodzi. 

Oto chodzi, że nie wiesz jak się na tobie odbije. Możesz nie odczuć, możesz tylko wyłysieć (tak, to jeden z powikłań pocovidowych). Mogą jednemu z drugim płuca zwłóknieć. I co? Przeszczep w wieku 25 - 30 lat? 

Paraliżu szpitali nie będę komentował. Bo Polska to i tak kraj z dykty więc czego się można było spodziewać? 

 

 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron U mnie w pracy to przeszło przez terminal. Ja ok 3 dni gorączki, potem trochę bolała mnie głowa i już niby ok, ale z bieganie czy generalnie ćwiczenie jest dla mnie bardzo męczące i do tej mory śpię bardzo ciężko i nie mogę się wyspać. 

Jeden chłopak, na co dzień bardzo aktywny-siłka, rower, basen itd w jeden dzień przeszedł od czucia się świetnie rano do szpitalnego łóżka wieczorem. Średnio to wyszło mniej więcej statystycznie, bo ponad połowa nawet nie pierdnęła, kilku chorowało jak przy zwykłej grypie, ale 3 osoby odleżały swoje w szpitalu. 

Moja żona 2 miesiące nie miała smaku i węchu. Gość który ze mną mieszka ma cukrzycę i jak zacząłem kaszleć to srał pod siebie ze strachu, ale na szczęście na tym się skończyło. 

trzeba być strasznie ograniczonym, żeby pisać, że nic się nie dziej i przytacza przykłady państw, gdzie restrykcje były łagodniejsze, a chorych mniej, zapominając wziąć pod uwagę, że są to społeczeństwa o wiele bvardziej zdyscyplinowane, a i ich służby zdrowia i opieki o wiele skuteczniejsze (mowa o Szwecji, Japonii, Korei i tym podobnych). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opamiętajcie się trochę! Widzę na głównej stronie, że są posty dot. przenawożenia, który mnie interesuje, a tam cała strona nt. Covida. Zaśmiecacie wątek niepotrzebnie, przecież możecie sobie zrobić temat o Covidzie w innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak Ci radza ona wyciagnieta w ch... widac ze brak odpowiedniej ilosci swiatla wgl swiatla ze naswietlasz 18/6 nie znaczy ze jest git poczytaj wiecej i zmien bo szkoda twojej pracy,  badyl sam nie ma co siebie oszukiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiepsko to wyglada, chcesz to trzymaj do końca jeżeli cie to usatysfakcjonuje ale ja osobiście jak i pewnie reszta osób które tu zaglądnęły wyciągnął bym wnioski z błędów, przygotował się lepiej, i ruszył z kopyta z następna roślinką, każdy kiedyś zaczynał wiec nie ma co się łamać tylko lecieć z kolejnym tematem, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...