Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29/11/2020 o 14:53, LiitlebigWeed napisał:

do powierzchni 50x50 bedzie dobry mars ts 1000 czy Spider Farmer sf 1000 ?? czy może lucky grow modular 110

Na Twoim miejscu zainteresowal bym sie panelem VIPARSPECTRA Pro Serie P1000. Tani, efektywny i bardzo wysoki jakosciowo panel na technologi Quantum Board idealny do Twojego boxa. Posiada juz wbudowany potencjometr i duzy radiator. Pozdro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN  ten VIPARSPECTRA Pro Serie P1000 jest na wzrost czy cały cykl ?? widziałem filmik na YT  i jakoś ma mało czerwonego spektrum.

a chciałbym kupić porządną lampe do 1000 żeby na wiosnę posadzić kilka automatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiitlebigWeed  ta lampa produkuje swiatlo ktore nazywane jest full spectrum. Tam nie brakuje absolutnie zadnej barwy swiatla (panel posiada pelna barwe swiatla), przez co jest idealny do uzycia podczas kazdej fazy wzrostu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee nawilżacz na 95 a ścianki boxu nawet jednej kropli 😂(tylko mieszający) temp 40cm od leda 2 stopnie wyższa niż w pokoju grubo myślałem ze to takie hop siup, ale jak będzie ziemia i krzaki to pewnie będzie łatwiej wilgotność utrzymać a temp tez poradzę mam już patent ale to na fr ✌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jest sens @Szym? Bo zastanawiam się nad zwykłymi żarówkami ledowymi barwy 6500k na wzrost. A potem kupić 2100 czy 2700k na kwitnienie.

Pytanie, bo ponoć w ledach lumeny nie mają znaczenia - czy kupić jakąs ~1000lm czy wywaloną 2500+? Bo nie chcę przepłacać. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Aron napisał:

A w ogóle jest sens

ogólnie jak dasz gówniane oświetlenie to gówniany plon zbierzesz i tyle, określ powierzchnie i budżet jak chcesz oświetlenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym 45x45cm. Nie zależy mi na giga plonie. Budżet to im mniej, tym...

W ogóle, ile bym potrzebował tych żarówek barwy zimnej na tę powierzchnię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Aron napisał:

W ogóle, ile bym potrzebował tych żarówek barwy zimnej na tę powierzchnię? 

ten szajs co dałeś ? ze dwie co najmniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

W końcu przeniosłem hodowle z szafy do namiotu 100x100x200, zanim kupiłem namiot, zafundowałem sobie dyskotekową lampę o chwytliwej nazwie „master grow”.

Zdecydowałem się zaopatrzyć w porządna lampę. Obecnie mam 3 roślinki, 2 klony nieznanej odmiany i giganta, który powinien rosnąć na zewnątrz (dostałem nasionka- odmiana medyczna). Chcę dokończyć cykl tych roślinek i zainstalować system aeroponiczny.

Przechodząc do sedna, faworyci to Lumatek Attis 300W, Mars Hydro FC 3000 i Philizon Cree Cob Series 2000W. Wszystkie mają przyzwoite flaki i zadowalające spektrum.

Co sądzicie?

 

 

5D7F6A17-AA19-4CB9-8178-7CC944579D50.jpeg

DF2C9737-BE04-4E2E-92AB-183361AE8C1F.jpeg

19F74741-6915-4A66-8F80-F4759994AB5C.jpeg

87B5AD50-0190-4E52-8BBE-1ADDD8794047.jpeg

D7250B58-0B66-4D6E-B955-E9EBC203635F.jpeg

1C825416-3B1A-4BDF-8537-A41889E5618F.jpeg

Edytowane przez Psymagic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ledy do 500zl na 0.48m2 coś polecicie chciałem ledam 90w ale na forum mi napisano ze to za mało jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez Annigmato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...