Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Box zmontowany, wenta zostały, później wrzucę zdjęcie na nowej FR z PC-BOKSA. Wpierw niech coś wykielkuje, lub klona  WR wrzucę o ile korzenie pokażę. Tu się już kończy moje skanowanie, zapraszam do krytykowanie obecnej FR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minutes ago, WielebnyMerry said:

Grzebią i szukam bo jest masa ledwo za grosze w porównaniu do waszych na forum i nie wiem. Led to nie HPS trochę trudniej dobrać 

Szkoda nasionek na te tandetne panele. Coś tam ci wyrośnie, ale potem będziesz się dziwił, że z krzaka masz 30g popkornu, a inni mają ponad 100g topu. 

Nie baw się w nic poniżej mars hydro z nowszych serii. Jak nie chcesz/ nie możesz kupić porządnego leda, to po prostu kup hps czy cmh-rezultaty na pewno będą lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Jesli nie stac Cie na sensownego leda, to zainwestuj w hpsa. Zbierzesz praktycznie tyle samo.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Który led waszym zdaniem bardziej nada się do boxa 40x50 tak na 3 automaty?
 

Widziałem, że ten cieszy się tu duża popularnością
https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-60w

Z tym, że wydaje mi się, że nie posiada on pełnego spektrum światła (jestem nowy w temacie led) a chciałbym aby lampa posłużyła mi na wege i flo.

Myślałem jeszcze o tym, ale ten ma znów mniejszą moc ?
https://ledam.pl/product/cree-xp-e2-panel-lampa-grow-led-40w

 

Który waszym zdaniem jest bardziej sensowny? A może macie jakieś inne swoje typy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 03/08/2020 o 19:09, WielebnyMerry napisał:

Grzebią i szukam bo jest masa ledwo za grosze w porównaniu do waszych na forum i nie wiem

Za grosze nic nie kupisz dobrego. Zrób jak pisze @doominik i kup Marsa bo są w dobrych cenach albo poszukaj czegoś na Samsung LM301B, na Amazon sporo jest tanich takich tyle że firmy raczej mi nie znane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te ledy człowiek głupi,  do tych czas doszło mi do rachunku ponad dobra stówka wiec szału nie ma dupy nie rozgrywa, ale mając lada o tej samej mocy można porwać się na większą powierzchnię chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Szym napisał:

@Spopielar ten pierwszy na większą powierzchnię taką jaką ty masz do oświetlenia 

W takim razie z czego wynika ta różnica w cenie? Pierwszy panel jest większy, mocniejszy a tańszy. Rozumiem, że diody zastosowane w drugim mogą być droższe, ale wychodzi na to, że nie ma sensu przepłacać.

Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...