Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa Grzybków

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że inna tematyka z czego przepraszam administratora, ale chciałbym dopytać jak z tym jest, gdzie się takowe grzybnie kupuje i czy mieliście jakieś doświadczenia? Pytanie zadaje na tym forum bo jestem tu od jakiegoś czasu i stwierdzam, że jest tutaj super społeczność i administracja i przede wszystkim strona jest bezpieczna, a nie chcę zakładać kont na podejrzanych stronach do których nie mam zaufania.

Edytowane przez Początkujący123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 Ze strony shroom.it wybierasz grzybnie i tak zalewasz wodą tam z tego co pamiętam dostajesz jakaś instrukcje a przynajmniej kiedyś tak było dzień w dzień staraj się wietrzyć i utrzymywać wilgoć w środku żeby nie zarazić grzybni postaraj się dbać mocno o to aby przy kontakcie z nią nie dostało się tam nic pożądanego możesz używać rękawiczek jednorazowych i to w sumie tyle tak mi się wydaje włącz sobie na YT coś da się tam też  znaleźć wydaje się to nie być trudne ale łatwo jest zarazić tą grzybnie światła im nie trzeba nie jest to przymus w internecie wszystko znajdziesz 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym właśnie obczaiłem te stronę jakiś czas temu chyba jako jedyna coś takiego posiada na polskim rynku. Teraz pytanie jak to uprawiać bo to dla mnie zagadka nigdzie nie piszą w jakiej tem. I czy mogę w growboxie coś takiego trzymać, ile światła itp itd

@MisterZielskoXD dzięki za rady czyli mogę dać np. Tego growkita obok roślinki i czekać na afekty słyszałem, że w 14 dni już jest gotowa pierwsza ścinka a doświadczenia po czymś takim są niesamowite i przedewszytskim bezpieczne. Jest taki kanał na yt Metosław ziomek mnie do tego przekonał. A pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu myślałem, że grzybki halucynki są dla ostrych ćpunów 😂😂 to samo z marihuaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 ja o całej uprawnie znalazłem wszystko w internecie to nie takie trudne światła im nawet nie trzeba temp wystarczy pokojowa oby wilgoć była tyle im do szczęścia potrzeba ja miałem mckwnnaii grzyby z tej strony zebrałem 100g a potem oddałem grzybnie dla znajomego więc już nie mam pojęcia co z nią dalej 🥴

@Początkujący123 wydaje mi się że światło z lampy nie będzie przeszkadzało oby było czysto sterylnie i wilgotno przede wszystkim pozdrawiam serdecznie zdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 to nie jest do opisania wydaje mi się że każdy ma kompletnie co innego w głowie po wzięciu grzybów gdzieś w internecie był kalkulator leveli z grzybami hah tam ci tak trochę tłumaczą ile musisz wziąć g aby być w jakimś stanie zaraz poszukam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@insane93 w domu chyba dam za łóżko i do kartonu będzie dyskretne bo skoro nie potrzebują światła to nie będę je trzymał w gro boxie. Oczywiście uprzednio bardzo sterylnie wysparztatam pokój, chodź nie wiem czy trzymać to w pokoju bo z tydzień temu do mojej rzeczuchu wdała się pleśń i zardniki ciągle mogą być w pokoju w dużych ILOŚCIACH? grzybki już zamówione Golden Teacher. Będę na grupke dawał fotorelacje z ich uprawy jako dodatek to moje aktualnej fotorelacji "LSD" 

@konopny_janusz jak coś to Ci napisze czy przeżyłem czy nie 😂😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...