Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa Grzybków

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Piccolo mój pierwszy raz wyglądał tak że zjadłem 15 i nie wchodziło z godzinę więc zjadłem drugie 15 i jak 16-letniego mnie wypierdoliło z butów to szok xD

@konopny_janusz szukałem szałwi jakiś czas temu bo sam chciałem własną szałwię bo to jest coś pięknego i każdemu polecam spróbować choć raz ale nigdzie nie znalazłem myślę że trzeba by było szukać na dark necie zamówić i żula poprosić o odbiór

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@onyx ja znalazłem, ale boję się że zamiast paczki do Polski przyjadą do mnie niebiescy 😄

Jedyna opcja to chyba zamówić na słupa i przelew zrobić w jakiejś kryptowalucie z portfela też jakiegoś słupa.

 

Nasion nie mają, podobno są bardzo rzadkie i mało kto z uprawy je uzyska, są albo liście albo sadzonki. 

"Out of stock.
(Salvia divinorum seeds are extremely rare. We hope to have more around the beginning of 2018, but don't know for certain.)"

 

http://sagewisdombotanicals.com/ sklep w Santa Barbara, California 93190 USA

image.thumb.png.b5d13870c83c58a761cd4fa08e0e09d0.png

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz też słyszałem o tym że są bardzo rzadkie nasiona i ciężko dostępne, finalnie na ten moment bałbym się zamawiać z takich stron a bawić się w te wszystkie słupy mi się nie chce ale fajnie wiedzieć że wgl jest taka możliwość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@onyx Według mnie w Polsce mniej obaw takie coś kupić, ale z USA, to nie wiadomo przez ile to lotnisk może przechodzić ta paczka, praktycznie na każdym etapie może zostać przechwycona przez służby celne.

Patrz jak tu ziomka klepnęło xD

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po grzybkach rzucali nalogami i zmieniali swoje zycia. Byli tacy co tez dostal na kuku-golowe. To nie jest do zabawy, to moze bardzo pomoc i zmienic jak jest sie swiadom i ma chec aby pracowac nad soba. Inaczej to pizdo nie tutejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mirecki napisał:

 

Finalnie jak wyglądają grzybki? Ile wyszło Ci z tej uprawy? Kurcze sam bym coś zrobił 😁 

 

Wyglądają smakowicie, a wyszło jakos 14g suchych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow Rzekomo z gotowego kita możesz zebrać do 3 rzutów. Ile w tym prawdy to ci nie powiem, bo utopiłam zarodniki po pierwszym razie 😂, ale tez zdążyłam zebrać trochę  zarodników po ścince  i od tamtego czasu sama robie ciastko i zaszczepiam grzybnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Morenn napisał:

@HappyCow Rzekomo z gotowego kita możesz zebrać do 3 rzutów. Ile w tym prawdy to ci nie powiem, bo utopiłam zarodniki po pierwszym razie 😂, ale tez zdążyłam zebrać trochę  zarodników po ścince  i od tamtego czasu sama robie ciastko i zaszczepiam grzybnie 

Podpinam się z gotowego kita można zebrać 3 zbiory 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się o tym przez pare dni i dla mnie brzmi to zbyt ciężko do ogarnięcia. W sensie za dużo roboty żeby samemu robić takie rzeczy (ciasto, zaszczepianie itp). Może jakbym nie musiał kupować szybkowaru to bym spróbował ale tak to nie chce robić kolejnych wydatków :) a skoro grzybnia mniej więcej 3 razy wychodzi to może kiedyś sobie takie cudo kupie. Czytałem ze były osoby co i po 8 zbiorów miały xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, HappyCow napisał:

W sensie za dużo roboty żeby samemu robić takie rzeczy (ciasto, zaszczepianie itp)

Trochę tak, ale wychodzi o wiele taniej 

Kit jest fajna opcja, żeby sprawdzić czy to zabawa odpowiednia dla ciebie + oszczędzasz na czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn No to powiem tak, wczoraj spróbowałem i jak ktoś to porównuje do palenia to mam pewność, że tego nie próbował. Niesamowite przeżycie ale na pewno nie codziennie. Uważam, ze warto spróbować ale trzeba być na to gotowym, w odpowiednim towarzystwie i humorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fxxx1337 napisał:

@HappyCow Ja mogę powiedzieć z doświadczenia, że mała ilość działa jak THC 

To nie wiem jak mała, bo ja wziąłem bardzo mała 🙂 tak mi się przynajmniej wydaje. Ale tak czy owak miłe przeżycie. Zupełnie inna perspektywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ostatnio growkit z GoldenTeacher.pl i mam już pierwsze „piny” ;D (oczywiście nie w Polsce 😉) - zastanawiam się jednak jak je suszyć po zerwaniu? W piekarniku czy jednak nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...