Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa Grzybków

Rekomendowane odpowiedzi

Znam osoby, ktore za czesto spozywaly grzyby lub LSD (wg mnie stan jest podobny), a potem wyladowaly w psychiatryku. Radze uwazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Początkujący123

@konopny_janusz jadłem grzyby i paliłem szałwię więc grzyby przy szałwi to popierdułka halucynacyjna xD grzyby spoko faza bo miałem wrażenie że widzę dźwięki i słyszę kolory ale to zależy kto co sobie ujebie do głowy. Jeśli chodzi o szałwię to jest największy kosmos jaki w życiu przeżyłem jeśli chodzi o fazę i halucynacje na drugim miejscu jest acodin (człowiek był młody i głupi) szałwia wieszcza przenosi cię w zupełnie inny świat i halucynacje są w pełni realne a do tego palenie jej wspomaga walkę z innymi nałogami jak dowodzą badania 

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy myśle, że grzyby to akurat nic złego. Ludzie to trochę demonizują tak jak nieświadome osoby demonizują marihuanę. Nie próbowałem ale bliska mi osoba jadła nie raz i opowiadała co i jak. Generalnie ja osobiście się boje spróbować ale myśle, ze nie ma w tym nic złego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, wszystko jest dla ludzi z umiarem i dla ludzi którzy robią to z rozwagą i w kontrolowanych warunkach, po spełnieniu tych warunków można przeżyć fajną przygodę i trzeba liczyć się z tym że każdy lubi co innego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HappyCow napisał:

@Zielone krainy myśle, że grzyby to akurat nic złego. Ludzie to trochę demonizują tak jak nieświadome osoby demonizują marihuanę. Nie próbowałem ale bliska mi osoba jadła nie raz i opowiadała co i jak. Generalnie ja osobiście się boje spróbować ale myśle, ze nie ma w tym nic złego. 

Jest tak jak piszesz, ludzie mało wiedza, dlatego szerzy się taka dziwna opinia. Zauważyłam, ze ostatnio świadomość zaczęła się pogłębiać i coraz częściej słyszy się o microdosingu. Nie taki diabeł zły jak go malują. Psychodeliki to bardzo niedoceniona grupa substancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow  Ja nie uznaje grzybów za zło, po prostu nie bawię się w coś, co może nieść dla ludzkiej psychiki różne niekoniecznie dobre skutki. Jak dla mnie zioło to max , a do tego lekkie alko i mi to w zupełności wystarczy, by dobrze się bawić. Ale jak ktoś chce grzybów to niech bierze się za grzyby, lub jak ktoś chce cokolwiek innego to nich bierze cokolwiek innego, bo to indywidualna sprawa każdego, co wprowadza do swojego organizmu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy nie pije piwa zbyt często ale to akurat da się wypić, zmrożone nawet spoko. Kiedyś gorsze piwa się piło. Pamiętam takie jedno: Van Pur,  było w intermarche, miało 10% i waliło od tego moczem 

@onyx acodinu bym się nie tknął, ale kurde tą szałwię kiedyś muszę zarajac. Tylko nasionka nawet są nielegalne z tego co widziałem. I trudno dostępne. A nie ma to jak z własnej uprawy, przynajmniej jest pewność że ktoś czegoś nie dosypał 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...