Skocz do zawartości
Początkujący123

Uprawa Grzybków

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz nie da rady bo słaby aparat mam, a tacki nie chce wyciągać ani łapy tam wkładać by nie zakazić pleśnią czy innym grzybem. Ale na słowo musisz mi wierzyć, zę tych grzybków trochę tam jest. jutro dam foty do tego czasu te małe też się wyciągną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 kupił grow kit gdzieś w tym temacie była strona na której można kupić 

@Początkujący123 tak myślałem że wystrzelą hah przyjemna faza na początek zaczyna się w sumie po 2g chyba że ktoś chce wskoczyć na głęboką wodę to można i 5 g na początek zajebać ja wolałem do tego momentu dojść stopniowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337gotowy, ale mam a planach pozyskać zarodnik przy 2 zrzucie(ze wszytskiego będę robił foto relacje) bo jednak taki grow kit to 190 ziko i szkoda trochę kasy. Pochwalę się, że grzybki rosną w oczach co zaglądam do nich co 6-8h to coraz większe, raduje ten widok serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaklądałem do niech od 14h i to co zaobaczyłem przeraziło mnie. One nie to jakieś potwory potroiły swoją masę w takim tępię już we wtorek będzie dane mi spróbować największego z grzybów. Pytanko czy nejlepiej je zbierać i jak je upierdalać wykręcać czy wyrywać? Co po tem, bo słyszałem, że grzybnie trzeba odstawić do zimnego miejsca i spowrotem zalać na 12h 

IMG_20210328_092743.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 To tak daj im jeszcze z parę dni aż czapki urosną ogólnie musisz je wysuszyć tracą właściwości jak szybko będą suszone na początek weź 2g suchych np i powinno być mega😁

@Początkujący123 ja nic nie odstawiałem rosło po zerwaniu znów i było git ja je wyrywałem z tej kostki 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz nie mam pojęcia, ale u grzybów to nie problem, ogólnie mają niewiele światła bo są przykryte białą bluzka by nie padało na nie mocne światło dzienne, więc przez ten brak światła rosną w każdym kierunku, a normalnie rosły by w stronę światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 daj znać jaki efekt jest po tym, może nie ma sensu uprawiać mj i czekać 3 miesiące skoro są grzyby, które rosną szybciej i nawet w chujowych warunkach bez jakichś super ledów, nawilżaczy itp

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...