Skocz do zawartości
OlaLola

Pineapple Chunk, Critical RQS ///MIGRO ARAY 270 x2 ///1,2m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@OlaLola  Gotowe lub nie gotowe, zależy czego oczekujesz od palenia, mleko przechodzi w bursztyn , jaki w różnych miejscach ma inną ilość, ale nigdzie nie ma przewagi. Ścinać oczywiście można.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą się zmieniać z dnia na dzień, trzymaj rękę na pulsie, za późno też nie dobrze. Moim zdaniem poniedziałek wtorek kosa. 

Będą się zmieniać z dnia na dzień, trzymaj rękę na pulsie, za późno też nie dobrze. Moim zdaniem poniedziałek wtorek kosa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof_Krzys jutro zrobie zdjecie, bo dzisiaj goscie przychodza, a nie chce smrodzic 😄  wydaje mi sie, ze nie ma wiekszej roznicy, moze jeszcze troszke spuchna za kilka dni (mam taka nadzieje). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git  nie sprawdzalam dokladnie, als wydaje mi sie, ze ok. 45% mam dwa higrometr ktore zwisaja kablem przy topach i tam tyle pokazuje, za to na osuszaczu pokazuje 10% więcej, nie wiem czy osuszacz jest jakiś trefny czy jest aż taka różnica w wilgotności na tych wysokościach. 
temp min 28 max35 (przy mocnym upale i duchocie) zazwyczaj jest 29-30 stopni

@doominik Wyżej dodałam zdjęcia to są mleczne bursztynowe i przezroczyste 😄 jaka dawkę flusha na litr dodajesz ? Standardowo najpierw pH- , a potem tego flusha czy już bez regulatora ph? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  podziekowal, ja to mam stracha z ta wilgotnością, ale wciąż mysle ze mam zjebana stacje odkad wpadla mi do wody cała i zawyza mi wilgotnosc teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Git mi czesto na flo wilgotność nie spada poniżej 60%. Tylko raz mi sie plecha przytrafiła na dwoch szczytach.

No ja mam za nocy plus 60,70 a tak za dnia poniżej 59,wiec mam nadzieje ze gites, bo do plechy to czytalem cos tam ze pare dni musi byc wilgotno zanim sie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...