Skocz do zawartości
OlaLola

Pineapple Chunk, Critical RQS ///MIGRO ARAY 270 x2 ///1,2m2

Rekomendowane odpowiedzi

@OlaLola Ja bym sobie odpuścić auto. 
mialem podobny setup i problem będziesz miała taki, że one nigdy nie idą równo, a w hydro dostają tą samą wodę i jak jedne już mocno kwitną, to inne jeszcze są na veg, potem bankowiec mogą się rozjechać jeszcze bardziej. W 2 miesiące tez na pewno się nie wyrobisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola w hydro ścinanie na razy średnio się sprawdza, no chyba, że nie chcesz płukać. 
ja po prostu stopniowo usuwam liście tak, żeby wszystkie odrosty były doświetlone i tnę wszystko razem. Okno do ścinki, to około 3 tygodnie, gdzie na początku masz lekko mleczne trichomy, a potem stopniowo przechodzą w bursztyn. Nie ma sensu trzymać ich zbyt długo, bo THC się powoli zacznie degradować, a poza tym im dalej tym większe ryzyko pleśni. Możesz je trzymać do końca i ściąć gdyby choć jeden top usechł-99% to właśnie pleśń. 
moja rada to taka, żeby nie planować uprawy na styk jeśli chodzi o czas, bo to bardzo często się przeciąga. Ja nawet jak planuje nawożenie to nie liczę pierwszego tygodnia i daje sobie zapas jeszcze jednego na koniec w stosunku do togę, co podaje breeder i przeważnie mi się sprawdza. Wyjątkiem były te criticale, które dochodzą mi w czasie podanym przez RQS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przelaczylam na flo, po trochu wycinam liscie od dolu i cienkie odrosty. Gesto sie zrobilo i obawiam sie, ze bede musiala naginav niebawem bo bedzie brakowalo miejsca na criticale 😛 

Jakies rady jak to poprowadzic ? @doominik terpinator od ktorego tygodnia wrzucales i w jakiej dawce ? 

 

72E2D577-BA97-4AEE-A3C2-BC7CAA07ECC9.jpeg

119E2A54-031A-4086-ACCE-0F49423AA5AE.jpeg

EEEB119F-3B77-4319-A519-1A286E8B7387.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola bardzo gęsto tak jest. Daj im z 2 tygodnie i zrób mocnego fryzjera, bo potem będziesz miała problem. 
terpinator podaje od momentu, gdy widoczne są kwiatostany, czyli mniej więcej 3 tydzień flo.

powiem Ci, że próbowałem criticala tego swojego i ten terpinator w połączeniu z UV zrobiły dobrą robotę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dziekuje Ci uprzejmie za podpowiedz 😛   mocnego fryzjera masz na mysli nawet wiatrakowe na szczytach zeby nie nachodzily na siebie ? 
Od jakiego momentu odpalic lampy na 100% ? Odkad mam boksa rachunek za prad podskoczyl prawie 3 krotnie i troszke sie niepokoje, bo jakis czas temu tesciowa od znajomej zuzywala malo pradu i dzwonili do niej,  dlaczego tak malo pradu zuzywa, troszke chory jest ten kraj 😕  ( gwoli scislosci jest to osoba starsza, bez wiekszej elektroniki oprocz tv i pralki)


No to super, szkoda, ze juz nie sa dostepne te criticale, czekam na Twoja amensie 😄   
 Wybralam tansza wersje i kupie zaroweczke UV tą dla gadow, 23W. Mam nadzieje, ze zda egzamin w moim boxie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola U mnie rachunki wzrosły z około 90GBP do grubo ponad 200 i nikt o nic nie pytał. Jak zadzwonią, to powiedz, że masz spore akwarium. 

Co do fryzjera, to robię lollipopping i usuwam nadmiar liści, jak jest za gęsto. Liście będą jeszcze rosnąć nawet do 5go tygodnia flo, więc jeszcze odrosną. 

Często jak usuniesz za dużo liści, to roślina bardziej się wyciąga, bo po prostu brak liści odbiera jako niedobór światła. Lepiej jest najier wywalić tylko tam, gdzie jest bardzo ciasno, a potem co kilka dni jeszcze po kilka listków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyglada to na lekki niedobor azotu ? 
Jeden pineapple (1 i 2 zdj) pozostale dwa wygladaj dobrze, ale niektore szczyty zaczynaja wygladac jak na zdjeciu.

Trzecie zdjecie to critical 

 

55FA28B7-9431-4C1F-95A3-5FB6D1F0CA02.jpeg

9C099A84-8E01-45BB-A77E-7A67F5ABE201.jpeg

9A217965-79C7-45C7-BF03-FE5E915EC305.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, OlaLola napisał:

Czy wyglada to na lekki niedobor azotu ? 

nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U siebie zauważyłem, że napięcie przewodzenia diod w panelu led wraz ze wzrostem temperatury delikatnie spada, a w konsekwencji prąd rośnie

W momencie załączenia leda mam pobór rzędu 2,05 A, a po jakiejś godzinie już 2,20 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio kiepsko z czasem i dopiero dzisiaj zrobilam im mocnego fryzjera

Masakra, 4 godziny sie bawilam ,na dodatek musialam porozcinac siatke bo byl klopot z wyciagnieciem roslin 😄 

 

@doominik Pamietasz ile trwala u ciebie cala uprawa  critical 2.0 auto  ? Tak pomyslalam, ze w sumie mam ledam 35W i moze zaczne pod nia 3 pestki, a jak skonczy sie aktualny to przeloze do aktualnego namiotu 😄 

 

E41FD770-09B3-4B65-AF49-A297667CFC9F.jpeg

F1FFA0BE-7573-427C-BEF8-FA7032B43270.jpeg

BD19ADAC-3950-4829-9570-B693B197486A.jpeg

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominikwrzucilam 1x runtz muffin  auto i 3x pineapple express od Barney  obydwa,  criticale zostana na nowym rok  😛 

apetyt wzrosl w miare jedzenia i kombinuje z miejscem na kolejne namioty 😄 na razie zastanawiam sie nad namiotem 40x40x120 albo 60x60x160 i chce kupic attis 300W  

@Dobry_Człowiek! Wiesz co, aktualna siatke poprzecinalam bo nie dalo sie wyciagnac roslin z boxa, a fryzjera trzeba bylo zrobic 😛 niby mam druga siatke 3mx3m, ale czy jest sens na tym etapie nakladac siatke ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@OlaLola nie mam doswiadczenia scrog. Dopiero teraz bede sie w to bawił. Jak juz nie ma siatki to nie ma co jej zakładać i tak tam gesto jest.

Do boxa 60x60 ten attis 300w to bedzie raczej za duzy. 200W spokojnie da rade a jest pod powiechrznie 80x80

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...