Skocz do zawartości
OlaLola

Pineapple Chunk, Critical RQS ///MIGRO ARAY 270 x2 ///1,2m2

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik a silikon od dutch pro albo rhino skin od advanced nutrients jest podobny do twoich czy tez tak bedzie scinal ? 
 

teoretycznie to one chyba tez sa na kwasie czy sie myle ? 

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Roslinki ruszyyly od ostatniego problemu, criticale puchna jak szalone, korytko juz mam cale wypchane korzeniami i musze wyciagac je co chwile z wody

pineapple lepiej chyba wygladaja, ale odstaja rozmiarowo od criticali

do teraz nie wiem co bylo problemem, moze ta „sraczka” 😄 w zbiorniku, ktora sie zrobila przez silikon, jak w butelce powyzej 

@doominik moze zaloze druga siatke i ponaginam znowu criticale, brakuje juz miejsca 😜 chyba, ze zasugerujesz inny pomysl 😄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester a wstawianie filmikow jest zabronione czy jak to wyglada 😛 

@doominik o cholercia 😞 takiej wiadomosci nie chcialam przeczytac od ciebie 😞

a co bys w takim razie uczynil w mojej skorze 😜 ? Generalnie roslinki maja juz prawie 2miesiace 

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola Ja już bym je na flo dał. Chyba, że chcesz jeszcze je przycinać i potem agresywny lollipopping. Przeważnie krzaki mocna się rozrastają na początku flo. 
zawsze możesz usunąć nadmiar, tylko czy wtedy warto jest robić tak długi veg?

jak będziesz zadowolona z kondycji roślin to dawaj 12/12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada aktualne sytuacja, na dniach chce przelaczyc im 12/12. ale glowkuje czy moze jest sens  zrobic topping na criticalach 

@doominik Przed przelaczeniem robisz ciemnie czy jak to u ciebie wyglada ? 

2EE39878-FF0B-4D45-A347-CFDAEF9A798F.jpeg

2A7D0E2B-0B11-4C91-98E8-1FF1D73AB29F.jpeg

1D02553F-AE3A-48F0-B740-A5B055A37078.jpeg

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola Ja po prostu ustawiam timer na 12/12 w porach, które mi pasują w danym namiocie i czasem wyjdzie, że mają dłuższy dzień (jak np. dziś, bo w małym namiocie światło zapala się o 6 rano, a w tym ich obecnym flo od 19), a czasem długą noc, ale to wszystko się wyrównuje po pierwszym dniu. 

Jak przytniesz criticale, to reszta w tym czasie będzie dalej rosła. Nie warto mieć zbyt dużego tłoku w namiocie-jak chcesz mieć najlepszą jakość, to topy muszą mieć troszkę miejsca obok siebie. 

Z drugiej strony jak Ci się nie spieszy, to możesz jeszcze je trenować, a potem na początku flo wywalić co zbędne.

Wybór należy do Ciebie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13/04/2021 o 20:38, OlaLola napisał:

@doominik zaczely sie cos psuc liscie pineapple chunk i u jednego criticala, wymienilam wode i dodalam 

baza 40ml 

rhizotonic 20ml

cal mag 25 ml

silikon 50ml

 

PH standardowo 5.5-6.3 

EC 1.4 podlalo raz, ale zmniejszylam do 1.3 

niestety wymiana nic nie pomogla bo liscie wygladaja co raz gorzej i kompletnie jestem bezradna, wszystko jest niby okej, a tu takie rzeczy sie dzieja 😞

20210413_213045.jpg

20210413_213113.jpg

20210413_213131.jpg

Screenshot_20210413-212928_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210413-212943_WhatsApp.jpg

Screenshot_20210413-213005_WhatsApp.jpg

mialem to samo po dodaniu cal magu, moim zdaniem jest to nadmiar, usunalem tez liscie posypane i leje sama woda, moja woda ma duzo magnezu w sobie i po przelaniu woda sie polepszylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Git Dzieki za uwage, ja niedosc, ze przedobrzylam z cal magiem to mialam problem z transpiracja, naszvzescie po kilku dniach wrocilo wszystko do normy,  odpalilam wtedy tez wentylator wyciagajacy na 1 bieg, wczesniej chodzily tylko mieszajace.

Mam do kupienia osuszacz - Blyss WDH-316DB 280W 16l/24h nowy za 240 zl, mega okazyjnie,  ktos cos wie o tej firmie ? @doominik 😄 

Silikon od dutch pro zdal egzamin, nie ma z nim zadnego problemu.

Pojawilo sie sporo nowych odrostow, najchetniej dalabym jeszcze troche czasu tym chunk’om, ale criticale puchna jak szalone i obawiam sie mocno, ze zabraknie miejsca 😞 

 

 

 

34769543-E01B-404F-892B-755AD61F0571.jpeg

9D968471-5D97-41C0-A653-A5BA9044E412.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem post z pierwszej strony o lst i chciałem się do tego odnieść ale to już chyba za późno xd 

Ale może coś o nawilżaczy. Cena kozak i powinnaś wziąć jak masz problemy z wilgotnością. Tez mam 16l/day tez coś około 300w i naprawdę daje radę. Polecam podłączyć rurkę bo nie trzeba się bawić w opróżnianie zbiornika. Domonik kiedyś mówił ze ma rurkę puszczona do wilmy, wiec tez mozes tak zrobić 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola Takie osuszacze to raczej okolice 1000pln, więc raczej się nie zastanawiaj. U mnie to niezbędny element całego "projektu".

Tak jak już zacznie wszystko kwitnąć, to dopiero będzie gęsto. Na pewno będziesz musiała sporo wyciąć, ale to spoko, bo zostawisz tylko najmocniejsze odrosty. 

Tak BTW, co tam nowego wsadziłaś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem dojdzie, w koncu udalo mi sie cos kupic tanio do boxa 😄 

@WielebnyMerry Dziekuje, milo to slyszec na poczatku swej przygody 😛 

@doominik Juz teraz obcinam liscie i slabe odrosty. Paradoksalnie criticale po tym rosna jeszcze bardziej, a pineapple nie do konca, mam nadzieje, ze urosna mocno do gory na flo. 

Ha, sokole oko 😄 dostalam troche pestek i wrzuce je do ogrodka, raczej w celu zabawy bo zawsze chcialam wyprobowac klasyczne i popularne odmiany 😛 amnesia, white whidow od RQS

Wersja A 
Mam taki plan, ale nie wiem jak w praktyce to wyjdzie, mam nadzieje, ze zetne to co aktualnie w przeciagu maksymalnie  80 dni i wrzuce od razu jakies 6/8 automatow na scrog+lst ( nigdy ich nie uprawialam, ale musi byc ten pierwszy raz 😛 ) i wyrobie sie z automatami w ciagu 2 miesiecy, bo zmieniam miejsce zamieszkania 😄 

Wersja B 
Ewentualnie dac sobie spokoj z automatami i trzymac dlugie flo, to co bedzie gotowe sciac, a tym mniejszym z dolu dac spuchnac, ale czy to sie sprawdzi i  dolne topki, ktore byly przykryte wiekszymi topami spuchna jeszcze do rozmiaru tych gornych z reguly najwiekszych ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...