Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 ja bym ją trzymał do 3 tygodni jak będzie chujnja to do kosza mój akacz w 11 dniu wyglądał tak 

Screenshot_20210408-171844.png

Wielkościowo wygląda podobnie, tylko twoja ładniejsza. Potrzymam jeszcze 10 dni i zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dzien. Liscie dalej zólkną, ale roslinka rosnie. W tym tyg. planuje ja przeniesc do growboxa, jak tylko mi przyjdzie przesylka i zainstaluje w nim wentylacje, byc moze przyczyna jest nieodpowiednia wentylacja, a wlasciwie jej brak, bo w szafie mam tylko mieszak i uchylone drzwi. Temp. 25 st. C wilgotnosc waha sie od 50-60%. Zastanawiam sie, czy jest sens ją trzymać? Mam jeszcze 2 nasiona: AK47 i Candy cream (gratis z jednego sklepu).

20210412_100233.jpg

20210412_100214.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PH pomiedzy 6/7 mierzone plynem helliga. Wydaje mi sie, ze albo moja kranowka jej tak szkodzi, albo brak wentylacji, a moze jedno i drugie. Jak zainstaluje growboxa, to wykielkuje kolejnego AK47 i bede oba podlewal Oazą z biedry, zobaczymy czy bedzie roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 moze jej nie  wyrzucaj jak przyjdzie ci box to zasadz druga i lej dobrym pH może odzyje

Zobacze, czy uda mi sie zmiescic 2 doniczki materialowe (11l i 10l) do boxa 40x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 trzymaj ją jeszcze może sie spamięta. Ja młodym przez pierwszy tydzień podaję  wodę mineralną żywiec zdrój potem odstana 48h woda. popatrz ten grapefruit 60 days ma dziś 4 dzień jest pod ledamem 35W i idzie do przodu jak szalony a te  po prawej maleństwo to blueberry  2 dni ma szalona 😉 

171501464_2922681051348211_4140683346586336883_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, zrobiłeś zadaszenie na termometr? Przecież twoja roślina w cieniu nie siedzi przy włączonej lampie, coś mi się wydaje ze masz tam za gorąco 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Majki napisał:

Mam jedno pytanie, zrobiłeś zadaszenie na termometr? Przecież twoja roślina w cieniu nie siedzi przy włączonej lampie, coś mi się wydaje ze masz tam za gorąco 

wątpię że to przez temperaturę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Majki napisał:

Mam jedno pytanie, zrobiłeś zadaszenie na termometr? Przecież twoja roślina w cieniu nie siedzi przy włączonej lampie, coś mi się wydaje ze masz tam za gorąco 

Z tego co czytałem, to termometr powinien byc w zacienionym miejscu, ale ok, jak bede przenosil do growboxa, to zdejme to zadaszenie z termometru. Wentylator mieszajacy chodzi 24h i dmucha na roslinke.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 420Dominik420 napisał:

@dantes205 może to? 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--444627641.jpeg

Nie wydaje mi się, zeby to był deficyt, predzej pezenawozenie, bo dawalem ukorzeniacz (2x1/2 dawki) i obnizalem PH wody preparatem aquacid, ktory ma kwasy mineralne w skladzie. Moge jeszcze sprobowac oprysku  dolistnego "plagron vita race".

Sklad ukorzeniacza:

20210405_223641.thumb.jpg.2d0f853ef3b69326d37cc38f9243a325.jpg

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...