Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 

W moje ręce wpadł growbox marki Nicebox wymiary to 60cmx60cmx30cm . Mam problem z doborem taniego i dobrego oświetlenia dla mojej roślinki Typu Automat. Szukam oświetlenia taniego oraz gotowego do wkrecenia w gwint nie chce się bawić w zasilacze itp... 

Moje pytanie brzmi również czy w tym growboxie zmieszcze dwie roślinki czy jednak jedna to max?? oraz polecacie mi sprawdzone nawozy odżywki I jakaś odmianę automatyczną która nie sprawiła by mi problemu jako początkujący. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bakaczek90 wszystkie podobnie się uprawia automaty, jak wolisz kanapowca to bierz z genami indica, jak energetyka to sativa

dwie spokojnie zmieścisz a nawet 3 + jakiś sprzęt dodatkowy

13 minut temu, Bakaczek90 napisał:

W moje ręce wpadł growbox marki Nicebox wymiary to 60cmx60cmx30cm . Mam problem z doborem taniego i dobrego oświetlenia dla mojej roślinki Typu Automat. Szukam oświetlenia taniego oraz gotowego do wkrecenia w gwint nie chce się bawić w zasilacze itp... 

a ile masz kasy na oświetlenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam boxa podobnego do twojego, tylko ze wyższy, narazie mam dwie roślinki ale na następna uprawę chce wcisnąć cztery automaty. Duża donica 18 litrów i ładnie się w miesiąc rozrosły.

wieksza donica, większy plon, więcej miejsca na korzenie, większe krzaki 

Polecam oświetlenie Phlizon 2020 Newest 1000W

Startowałem na HPS 600 ale w środku był piekarnik, teraz maja światło LED, jest optymalna temperatura i wilgotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...