Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema to będzie moja pierwsza uprawa i pierwsze pytanie brzmi czy takie krzaki będą dobre? rosną na 2m i chce wykarczowac na środku tych krzaków taki plac 3x3 lub 4x4m. Jak będzie lepsza pogoda to porobię lepsze zdjęcia i wykopie dołek zobaczyć jaka jest gleba. 

IMG_20210224_143045.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glebe mozna zatachac ,zalezy ile krzakkow chcesz miec bo jak tachac ziemie na 5-10 szt to ok gorzej na 100-200xd

wazne by byl dostep dla slonca od wschodu zachodu i poludnia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.719c3d102fced1f9c4fc646e16b912f7.png@Szym  wlasnie nie chce miec spota tam gdzie jest na zolto zaznaczone (tam robiłem zdjecie co jest u gory) poniewaz jest wjazd na pole i troche przypalowo :/ i chce  wykarczowac tam gdze jest czerwona strzalka takie same pole (moze w innym miejscu) jak jest na zoltym 6x6m. O grzybiarzy tez sie nie musze martwic bo wiem  ze tam nikt nie wejdzie bo jest za gesto i jeszcze mam takie pytanie jak bym mial takiego spota 6x6m to ile moge posadzic roslinek na  1m2? mam w planach 3x połautomaty i 3x automaty lub 1x polautomat 9x auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, początkujący napisał:

mam takie pytanie jak bym mial takiego spota 6x6m to ile moge posadzic roslinek na  1m2? mam w planach 3x połautomaty i 3x automaty lub 1x polautomat 9x auto

zwizualizuj sobie, pół automaty mogą max gdzieś koło 2m urosnąć a automaty tak z 1-1,5m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jeszcze mam takie pytanie, dzisiaj bylem na spocie i byla swieza siersc dzika na sniegu i pod sniegiem tez byla, to jest tak ze on tam  mieszka i nocuje? xd jak go wygonic? mocz pomoze? a ziemia chyba jest dobra bo czarna i bardzo pulchna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo znowu mi wyjebia kurwy tak się czają w naszej okolicy że dwa lata pod rząd mi wyjebali. Teraz mam miejscowe zajebista ale zobaczę wyjdzie w praniu. Myślę że 15 fast i jakieś 10 może 15 auto tym razem fotoplapke montuje... Ale sobie powtarzam lepiej jak ktoś wyjebal niż psy miały na miejscu mnie spotkać 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę mniej i samemu w tamtym roku miałem od chuja ale cóż... 😂 Nie dojrzałe to mogą sobie w dupe wsadzić 😂 teraz to coraz młodsze pokolenie widzę na fali u nas więc przypału mogą najebac także psiury będą węszyć bo młodzi się chwalą i przypału walą. Robota jestem pochłonięty ale co drugi tydzień na spota sobie polecę także w galerii coś bd pozdrawiam z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/03/2021 o 03:36, Legalize@LLBanditos napisał:

Ktoś już kopał dołki pod spoty? Bo mnie już nosi aby się wybrać 😂💪

Ja będę szedł w tygodniu dołki porobić jak będzie pogoda i płot będę robił sznurkiem albo badylami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema to znowu ja z kolejnymi pytaniami nada sie ta ziemia do wymieszania z gotowa? rosna tam pokrzywy mialy chyba z 2m jak kopalem dolki to sie poparzylem nawet nie wiem jak to mozliwe a jednak, a siersci coraz wiecej tam jest i jakas czaszka pterodaktyla lezy musze jakis plot zrobic ze sznurka albo kupie antibissan a dolki wykopalem  dla automatow 10l 30cm glebokie, wystarcza takie dolki? 236176970_hujol012.thumb.jpg.c0b4bcd89c1ba86bf480887cbe5d281c.jpg

hujol 010.jpg

hujol 009.jpg

hujol 011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...