Skocz do zawartości
Początkujący123

Programator czasowy

Rekomendowane odpowiedzi

Podzieli się ktoś ze mną wiedzą jak na któryś z tych programatorów czasowych ustawić tak, żeby wentylator włączał się co 30 min na 10 min. Bo ja jestem na to za głupi 😂 

IMG_20210306_182129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 ten pierwszy jest dość prosty w obsłudze. Tam gdzie wskazuje strzałka ustawiasz aktualną godzinę. Wciskając te czarne elementy z boku programatora ustawiasz, ze o danej godzinie ma być włączony. Musisz po prostu ustawić to w przedziałach które chcesz. Tylko obawiam się, ze tam minimalny czas uruchomionego urządzenia to 15 minut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli lipa nie mogę ustawić by co 30 min na 10 min włączał mi się wentylatory jedyne co to mogę ustawić 10 trybów na jeden dzień. poprustu wentylatory będę trochę dłużej pracować by wymiana powietrza odbywała się w miarę równych ostępach czasowych i tyle i tak spoko, że zawsze trochę prądu zaoszczędze by rodzice się nie dziwili skąd taki rachunek za prąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Oj kitram się z tym bardzo nawet mam specjalnie poskładny karton z tyłu by była wentylacja a świtało nie uciekało jak zrobi się cieplutko to pójdzie roślinka do pomieszczenia gospodarczego gdzie bez przypału bo tylko ja mam tam dostęp. Swoją drogą jest już na ten rok gotowa ustawa do podpisania która zostanie przekazana do Sejmu pod koniec kwietnia chodź PiS budował swoją potęgę na prohibicji marihuany, ale no może przejdzie. Swoją drogą jak chcesz się pochwalić jak się żyje w innym kraju to z miłą chęcią posłucham. Ja mam w planach za rok pojechać do USA popracować i zobaczyć jak tam się żyje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 kup zwykły programator i możesz ustawić żeby co pół h się na 15 min włączał, nie ma problemu wtedy.

USA polecam, sam mam nadzieję za parę lat się tam znaleźć:) paru moich znajomych wyjechało z UK do US i porównanie zarobków do kosztów życia w US jest dużo lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 Też żyje i uprawiam w PL, wiec nie powiem ci, jak to wygląda po za granicami naszego kraju.  Jak masz growboxa z kartonu to błąd, jakby ci się zrobiło, jakieś zwarcie to karton może się zapalić, a dalej już może pójść szybko i zamiast z plonem to skończysz bez domu, bo spłonie, więc bym to poprawił. Zaadoptuj na growboxa, jakąś szafkę domową. Żadna ustawa legalizująca marihuanę w PL nie przejdzie, bo Pis tego nie podpisze, gdyż większość jego wyborców wierzy, że marihuana to strasznie groźny narkotyk, z jakim dla dobra społeczeństwa trzeba walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz wyjedź za granicę i za pół roku nie ma problemu :) 

też tak miałem jak wyjechałem dawno temu, że początki były ciężkie, ważne żeby nie być pizda i mówić i don't speak English tylko mimo, że wiesz, że gadasz kali jeść kali pić próbować. 

znam dużo ludzi co są tutaj więcej lat odemnie, a mnie proszą żebym z nimi poszedł do banku czy na pocztę więc wszystko kwestia podejścia.

NA pewno nigdy nie nauczysz się tak angielskiego na najlepszych korepetycjach w pl jak w parę miesięcy za granicą, że masz pracę, że musisz gadać po ang.

@Zielone krainy tak samo myślę, że w Polsce kwestia legalizacji to jakieś 20 lat ? Tutaj na zachodzie myślę kwestia 5-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piccolo Szczerze ? To I tak jesteś optymistą z tymi 20 latami :D Jak Polska będzie katolicka, a partia rządząca będzie rządziła z ramienia kościoła katolickiego to legalizacje będziemy mieli, ale tylko w snach. Sorry za "chamski" tekst, ale muszę: " prędzej zalegalizują pedofilie w Polsce niż marihuanę".

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiesz myślę że za 20 jak nasze pokolenie jeśli jesteśmy w tym samym wieku jak myślę, będziemy już około 50 i nasze dzieci już będą mogły głosować to myślę, że to stare zjebane myślenie nie będzie miało większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Niestety uważam, że tysiącletniej tradycji w 20 lat nikt nie wykorzeni, bo większość dzieciaków urośnie na tym samym gruncie edukacji katolickiej, gdzie marihuana to narkotyk, a narkotyk to zło, a zła się trzeba wystrzegać. Mówię teraz o danym modelu myślenia, jaki zawiera w sobie wielkie niezrozumienie i nawet dobre rzeczy sprowadza do roli tych złych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja myślę, że nie bo widzę, że w Polsce przez komune itp myślenie mamy jakieś 20 lat za zachodem więc liczę, że jak my młodzi będziemy starzy to wychowamy dzieci w to co wierzymy my a nie w to co wierzyli 40 lat temu 🙂 to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Zobaczymy, ja uważam, że skoro komuna katolicyzmu nie pokonała to nie zmieni tego to, że dorośnie nowe pokolenie, bo to nowe będzie kopią starego w większości przypadków, bo większość będzie taka, jak ich katoliccy rodzice, przejmą po prostu wzorce od starszych, przejmą przekonania i podejście do życia i będą myśleć i postępować tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo Wyjątek od reguły tylko potwierdza regułę. W PL prawie wszyscy są z katolickich rodzin, ale większość , jaka z katolicyzmu wychodzi pozostaje katolicka i z czasem jest taka sama pod względem przekonań i podejścia do życia, jak ich rodzice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam gdzieś katolicyzm taki jak teraz i inne tego typu rzeczy, i tak liczy się tylko kasa, wierzę w Boga, ale nie za pośrednictwem księży. Kojarzę księdza który przytulił 200 tys mówiąc że na remont parkingu obok kościoła. Parking dalej jest rozjebany. 

To samo myślę o WOŚP i innych tego typu szopkach 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...