Skocz do zawartości
Gość

Oświetlenie growbox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy CFL i HPS nie mogę zamontować. Powinienem doprecyzować. Robię pc growboxa. Czytałem, że najlepsze by były żarówki energooszczędne, ale prawdopodobnie nie zmieszczą mi się na długość, dlatego chciałem się dowiedzieć o te żarówki Led. Oczywiście jakieś lepszej firmy niż te na allegro, to miał być tylko przykład. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wonume Do pcboxa bierz mały panel od Ledam, będzie nieporównywalnie lepszym rozwiązaniem niż żarówki. Możesz wziąć panel 35 W za 144 zł, albo panel 25 W  za 108 zł. Do pcboxa obydwa się sprawdzą. Pod spodem linki:

Panel 25 W Ledam:  https://ledam.pl/product/panel-grow-led-25w-21x3w-high-power-led

Panel 35 W Ledam:  https://ledam.pl/product/panel-cree-cxa2520-grow-led-35w  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie nie mam tyle funduszy, dlatego próbuje go zrobić budżetowo trochę. 

Ludzie piszą że w pc na żarówkach też dobrze rośnie 

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy ok, będę obserwować. Padło na future 1. Bez niej ta uprawa nie ma sensu. Nie wiem czy nie kielkować nowej pestki 

Może się okazać że to jakaś infekcja grzybicza. Zrobię kilka zdjęć wieczorem może ktoś rozpozna 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...