Skocz do zawartości
ponury zielarz

Mini growbox pod automaty

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wiem ze ten temat byl czesty ale mam do was pytanie mam juz przygotowana szafke pod docelowo 2 automaty zamowilem panel led pelne spektrum 35 w tylko zastanawiam sie czy wymiary 35x40x70 wystarczy przy czym 70 to wysokosc  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dzieki wielkie mysle o ak47 auto lub gorilla glue auto. jak myslisz czy moglbym wrzucic do tego boxa dwie rosliny? I na jakie plony moglbym oczekiwac przy treningu lst?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bavtt Automat to błąd, jest wielkie prawdopodobieństwo, że jak zaczniesz od automatu to nic ci z tego nie wyjdzie, lub wyjdzie niewiele, bo automat nie wybacza błędów, zepsujesz coś na wegu to tego nie naprawisz. Kup fotoperiod , będziesz mógł się uczyć i pracować i zbierzesz zadawalający plon o dużej mocy, jak będziesz słuchał rad, ale oczywiście to twój wybór, rób jak chcesz.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a moglbys mi heszcze podpowiedziec bo juz mi kielkuje i jedyna wentylacja to mam mieszajacy wentylator otwor u gory i u dolu boxa bo zamowilem jakis wentylator zeby to cieple powietrze wydmuchowalo tylko musze czekac na niego 12 dni nie bedzie problemu z tym ze byla by przez jakies 2 tg bez wentylacji pelnej?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...